Aplikacja do śledzenia kalorii

Takie pytanie - jakiej aplikacji do śledzenia kalorii używacie?
Ja w tym momencie mam zainstalowane yazio, fitatu i mfp do testów. I co ciekawe mam w nich wpisane posiłki i w każdym mam inny wynik.

MFP - ma, w mojej opinii, największą bazę użytkowników a przez to produktów. Do tego synchronizuje mi się z fitbitem a po długiej walce nawet z wagą Xiaomi. Tylko interfejs ma z drugiej połowy XIV wieku.

1 polubienie

Powiem szczerze, że fitatu wygląda dla mnie jeszcze gorzej i mam ochotę je odinstalować jak najszybciej. Poza tym tylko mfp w wersji free na synchronizację z garminem, a nie chcę kupować premium w pozostałych aplikacjach tylko po to by sprawdzić jak to będzie działało.
No i Fitatu wkurza ilością nachalnych reklam.

Też mam MFP w wersji free. Works for me.

Ja mam yazio, ale i tak jak coś wpisuje czego wcześniej nie wpisywałem to sprawdzam w internecie. Później jak się coś wpisze raz to wyświetla mi się przy tym znaczek

Ja na razie wypisuję wszystko w trzech aplikacjach co jest lekko upierdliwe ale daje możliwość porównania ich działania.
Docelowo chce wybrać jedną i opłacić premium ale brakuje mi możliwości przetestowania integracji z garmin poza mfp i pewnie przez to zdecyduje się na my fitness pal bo tu wiem jak to działa. Trochę żałuję bo yazio mi się podoba od strony ui ale…

Powiem szczerze - nie widzę nic w wersji płatnej MFP co by mnie rzuciło na kolana i skusiło do opłat.

1 polubienie

Na początku mialem fitnesspal ale ona nie synchronizuje nie z aplikacja zdrowie (a przynajmniej nie znalazłem tej opcji), yazio moim zdaniem jest lepsze, czym dłużej używasz tej aplikacji tym łatwiej wprowadzać jedzenie :smile:

Przez “Zdrowie” rozumiesz Apple Health? Jeżeli tak to tu instrukcja

1 polubienie

Pamietam, ze nie działało ale to było jakiś czas temu wiec może naprawili :wink:

1 polubienie

Takie pytanie do osób używających

  • my fitness pal
  • fitatu
  • yazio
    Co wam daje premium? Bo czytam opisy ale nie do końca widzę co one dają.

I przy okazji - mfp zgaduję się z garmin i z niego bierze kroki - dziś 10k
Yazio zgaduję się z health.app i okazuje 15k

Ktoś ma pomysł skąd taka rozbieżność?

A garmin synchronizuje się z health.app? Bo jeżeli nie to być może kroki są mierzone iPhonem? Musisz sprawdzić źrodła danych health.app

Tak, synchronizuje się. Wygląda to tak jakby yazio brakło kroki liczone  iPhone ignorując te z garmin.

Może to jednak być taktyka bym płacił za premium :blush:

Może…? Nie pamiętam dokładnie ale chyba synchronizacja z health.app jest właśnie w premium

Odwrotnie - health.app jest w free a garmin w premium :joy:
Ale planuje w niedalekiej przyszłości zmienić go na  Watch to wtedy tło health.app będzie używane

1 polubienie

Z fitatu korzystałem 1.5 roku temu, od tego czasu mogę powiedzieć, że bardzo agresywni się zrobili z reklamami. Zainstalowałem Yazio i oesu, jakie to dobre, ładne i co najważniejsze - CZARNE! A premium z niego nie potrzebuję. Zostanę chyba przy tym

Mi fitatu wyleciało już - pozostały mfp i yazio na placu boju.

Nie trakcuje kalorii, ale z ciekawości zainstalowałem to yazio. Rano założyłem konto i zamknąłem aplikacje, już wieczorem przyszedł pierwszy mail poganiający do płatnej subskrypcji.
Atfu, j***ć.
Choćbym kiedyś zaczął trackowac, to już na pewno nie z yazio.
Cholerni spammerzy.

Ja w sumie ciągle używam bez założonego konta :smile: więc nie zauważyłem, ale dobrze wiedzieć.
U mnie znów mfp wyleciał, yazio jest ładniejsze - a w przypadku dwóch aplikacji o podobnej (praktycznie tej samej) funckjonalności wybieram ładniejszą :smile:

1 polubienie