Aplikacja do notatek na iPada

Na telegramie, rozpoczął się wątek z mojej intencji odnośnie aplikacji do Notowania na iPada gdzie również można odręcznie pisać poprzez np. Apple Pencil. Tak więc proszę o wypowiadanie się tutaj. Plusy minusy, co polecacie itd. Ja mam osobiście dylemat pomiędzy GoodNotes, LiquidText czy Notability. Z góry dziękuję. :slight_smile:

P.s.
Przede wszystkim chodzi mi o studia, w sumie jak by ktoś miał inne aplikacje które poleca na Studia to z chęcią przygarnę. :slight_smile:

1 polubienie

Jest już na forum wątek o aplikacjach do pisania notatek (o tu). Sporo ostatnich wpisów jest też o tych do notowanie Apple Pencil (pomijając te o Evernote). Najlepsza na iPada zdecydowanie jest Nebo myślę, że @margarete92 i @Martin_Fox potwierdzą :slight_smile:. Ja na bank nie widziałem nic innego co byłoby tak dokładne i wygodne.

2 polubienia

Ja używam na studiach notatek Apple, więcej nie potrzebuje :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Ooo dziękuję mój błąd ale porostu tak się zgadaliśmy na Telegramie więc założyłem wątek. To najwyżej może @pawelorzech połączy ten temat z poprzednim.

Tamten wątek jest zdominowany przez aplikacje o innym zastosowaniu (bazy wiedzy), a ten jest raczej o aplikacjach do odręcznych notatek.

1 polubienie

Tak istotnie. Nie miałem na myśli, żeby połączyć te wątki bardziej chodziło mi o to, że tam już część tej dyskusji się pojawiła i na miejscu @Neo bym tam też zajrzał. IMHO “bazy wiedzy” też mogą się przydać na studiach :slight_smile:

1 polubienie

Dziękuję :slight_smile:

Jak najbardziej przejrzałem wątek. :slight_smile: Tak więc też dziękuję. :slight_smile:

Potwierdzam.
Aplikacja od Apple byłaby spoko w wersji iOS 14 ale nie ma polskiego a nebo tak :joy:

1 polubienie

Ja używam OneNote do notatek Pencilem na studia i całkiem dobrze się sprawdza. Podoba mi się opcja wrzucenia PDFa do notatki i notowania obok albo na slajdach.

1 polubienie

Ja po prostu notuję bezpośrednio w pdf jak potrzebuje :blush:

1 polubienie

Mogę polecić apkę Agenda. Jest na Mac, iPad i iPhone. Plusem na pewno jest sync po iCloud, działa bez zarzutu. Ma podobno pełne wsparcie dla Pencil ale niestety sam nie miałem możliwości przetestować. Ma płatne opcje.

1 polubienie

Dla mnie Notability najlepiej sprawdza się we wracaniu do notatek. Co do robienia ich w trakcie to jest prawie idealne. Nie lubię tej ekstra jednej strony na dole. Wkurza mnie ze nie mogę jej „sprzątnąć”. Jedna rzecz którą znalazłem w Apple Notatkach co wygrywa ostatnio w robieniu notatek i często gęsto zdarza mi się właśnie do nich wracać to ten fakt ze jak coś napiszesz to możesz to sobie palcem po prostu przesunąć. Proste a takie przydatne. I przede wszystkim FUN.

1 polubienie

trochę slowpoke, ale polecam gorąco nebo :3 Od tego roku wróciłam na studia i apka bardzo sie przydaje

1 polubienie

Właśnie stąd też utworzyłem wątek, żeby ludzie mogli się wypowiedzieć no i żeby nie zniknął temat w gąszczu tematów. :slight_smile: Dziękuję.

1 polubienie