Aplikacja do audiobooków

Hej,

chciałem zapytać z jakich aplikacji korzystacie i co polecanie do słuchania audiobooków.
Ja korzystam głównie z apki Audioteki i MP3 Books. Pierwsza pewnie każdy zna. MP3 Boooks jest całkiem spoko i ma kilka ciekawych ficzerów, ale jej wygląd odstrasza. Korzystałem też chwilę z Applowej domyślnej aplikacji Książki, jednak po aktualizacji lapka to Cataliny ( usunięciu iTunes ) nie da się / nie umiem już tego zrobić - może ktoś wie czy jest taka opcja?
Ewentualnie możecie polecić jakąś ciekawą alternatywę? :slight_smile:

Pocket Casts się powinno nadać idealnie, ze swoją chmurą, smart speed i modyfikacją prędkości odtwarzania.

1lajk

Najlepsza, wszystkomająca apka do słuchania (post niesponsorowany) :wink:

1lajk

Zgadzam się. Poza Bound nie ma już czego dalej szukać. Jest po prostu najlepszy.
Ale po aktualizacji ma badziewną ikonę - jakbym Excela odplał.

Bound ma czasem problemy z dodawaniem książek.
Ja bym jeszcze polecił to:

1lajk

Ja polecam to, nie muszę się zastanawiać gdzie mam moje audiobooki - po wszystkie treści audio po prostu wchodzę do Pocketcasts.

Muszę jeszcze tylko zrippować moje audiobooki z Audible i już totalnie będzie z głowy.

Jakby jeszcze istniało jakieś rozwiązanie selfhosted, które pozwalałoby wystawić katalogi z audiobookami jako oddzielne feedy podcastowe to byłoby idealnie.

Możesz sobie hostować swoje wordpressy z blubrry albo simple podcast. A potem kategorie jako feedy.

A to ja bym to jeszcze chciał mieć u siebie i w dockerze. :slight_smile: To już byłoby najlepiej.

Ooo, coś jednak jest https://github.com/herrbischoff/screaming-liquid-tiger

Polecam do tego OpenAudible.

1lajk

A czy na Catalinie da nie wrzucić audiobooki do Applowych książek? Wiem że w poprzedniej wersji systemu robiło się to jakoś przez iTunes :thinking: