📩 Apka pocztowa iOS

Tylko gmail. (Teraz Spark, ale i tak tylko Gmail)

$120 dolarów rocznie za klienta e-mail to dość dużo. Słabo widzę ich przyszłość z takim modelem biznesowym.

4 polubienia

PROTON FTW! :deal_with_it_parrot:

1 polubienie

Nie rozumiem jak w 2019 można mieć appkę bez schedulingu maili na potem…

Można. Bo prywatnie maila praktycznie nie używam poza jakimiś rejestracjami i rezerwacjami, a służbowych nie rescheduluje, bo dostaje je tylko w godzinach pracy. W pilnych sprawach dzwonią. Mail.app król.

5 polubień

Ja to nawet nie wiem o co cały hałas - jak chce mieć maila na później to oznaczam jako nieprzeczytany i po sprawie :slight_smile:

Dokładnie tak. Prywatny email tylko do rejestracji i innych głupot :wink: a poczta służbowa tylko w intrancie i dostępna tylko w pracy także planowanie wysyłki mnie nie jara całkowicie.

Właśnie z tego powodu, że dostaję rejestracje/rezerwacje to chcę mieć możliwość odłożenia ich na potem. Np. kupiłem bilet na samolot na święta - nie będzie mi potrzebny przez… następnych 5 miesięcy. Więc mogę go schować tam, na potem, a on sam wróci 48h przed wylotem, żeby zrobić checkin. Sprytne? Sprytne.

1 polubienie

Można sobie ustawić przypomnienie :slight_smile: Ja tak robię cały czas. Moż jest z tym nieco więcej zachodu ale sprawdza się znakomicie. I do tego używam systemowej aplikacji iOS :smiley:

1 polubienie

Dziś Airmail postanowił, ot tak, dodać subskrypcję. £10 za rok dla wielu kont + notyfikacji. Nie jest to duża kwota, ale z drugiej strony Airmail nie jest jakoś szczególnie znany z szybkiego developmentu czy dodawania wielu funkcji albo nawet supportowania swoich produktów, więc… Zapala się lampka. Alternatywą może być Canarymail (szczególnie, że teraz jest w becie na iOS!). Ale jeśli nie to, to nie wiem co innego. Spark i Edison robią sobie żarty z danymi naszymi, więc… chyba gmail/mail.app pozostaje jako jedyna sensowna alternatywa.

Może właśnie dlatego potrzebują subskrypcji?

Może. Z drugiej strony ciężko zaufać komuś, kto nagle zmienia produkt nie mówiąc o tym nikomu i wprowadza subskrypcję na najbardziej podstawowe rzeczy dla wszystkich - łącznie z osobami, które kupiły program za normalną, pełną cenę. Nie mają też dobrego track recordu jeśli chodzi o komunikację z użytkownikami…

3 polubienia

BTW. Airmail trochę się poprawił - ostatecznie oddali wszystkie ficzery, które były w appce dla osób, które ją już kupiły wcześniej. Natomiast nowe rzeczy wprowadzają tylko dla osób mających premium - coś za coś. Ale ten development całkiem im idzie. Do tego wprowadzili ficzery, które mają zminimalizować (a właściwie całkowicie wyeliminować) użycie ich backendu - wszystkie rzeczy mają się dziać lokalnie na urządzeniu.

Może cofnę moje słowa i znów AirMail dostanie odznakę dobrego pocztersa?

1 polubienie

Aż sobie sprawdzę cenę suba.

Pytanie czy po tym co zrobili można im zaufać? Czy może za pół roku zmienia zasady i wprowadza VIP premium? :slight_smile:

myślę, że jak się teraz wycofali to się znaczy, że się nauczyli czegoś. Taką mam nadzieję bo ja jednak po wielu sprawdzeniach uważam ich za najlepszy program pocztowy (do moich zastosowań, nikogo nie ewangelizuje).

Dokładnie to. Z jednej strony też się boję - z drugiej jednak mam nadzieję, bo AirMail w tym wszystkim jest najlepszą alternatywą dla Outlooka/Sparka.

Pobawię się w archeologa i odkopię temat.

Mianowicie ja u siebie doszedłem do ściany. Zburzyłam ją następującym combo: ProtonMail to super ważnych, prywatnych maili, Mail.app do reszty.
Polecam każdemu - jest koooozacko.

2 polubienia

Zbankrutowałbym gdybym miał jeszcze protona używać… Ja to rozważam nawet przekierowanie po prostu maila na pawelorzech@me.com i korzystanie tylko z tego ¯\_(ツ)_/¯

Tak samo jak wyżej, Proton od dłuższego czasu i bardzo polecam. Jak jeszcze swoją domenę podpiąłem i poświęciłem parę dni żeby na spokojnie większość maili w serwisach z Gmaila przenieść to złoto. Teraz coraz mniej Sparka używam dzięki temu że 3/4 idzie na Protona i z utęsknieniem wyczekuję dnia, gdy całkiem się go pozbędę.

1 polubienie