:android: Android | Google | Pixel - megathread

Funtów?

Nie poznaje człowieka :scream::joy:

3 polubienia

Bez kitu to jest chyba najlepsza nowa funkcja w telefonie z Andronidem od lat

3 polubienia

Samsung wlasnie to dodal w One UI 6.1

1 polubienie

image

Sobie wpisałem do kalendarza, żebym nie zapomniał dobrze zabudżetować…

I jeszcze jakby wypuścili nowego Chromecasta, to tez bym właściwie bez zastanowienia złapał.

12 polubień

I pomyśleć, że ta historia nam słuchaczom nigdy nie zostanie opowiedziana. Smuteczek.

7 polubień

Androidowe airtagi doganiają applowe airtagi

TL;DR: Androidowe airtagi będą używać sieci Find My Device, więc wszystkie urządzenia z BT i Androidem 9+ będą dla nich referencją. W związku ze współpracą Apple i Google, nieznane urządzenia, jeżeli będą podążać z Tobą zbyt długo, będą się pojawiać jako alert zarówno na telefonach z iOS jak i Androidem.

Integracja z Apple jest też powodem dlaczego te urządzenia wypuszczane są dopiero teraz - funkcja detekcji androidowych airtagów jest implementowana dopiero w iOS 17.5.

6 polubień

Ciekawe co na to Samsung bo posiadam jedno ich urzadzenie

Pewnie będziesz musiał kupić nowe :smiley:

https://x.com/kosa64/status/1780886193669828903?s=46&t=WhKMBeqd71dDbE5ikQ1-4g

3 polubienia

Oops I did it… for the first time

Zmienilem po 15 latach iPhone’a na Galaxy S24 Ultra… so far so good :slight_smile:

8 polubień

Co to się stało? I co z całym ekosystemem w domu?

2 polubienia

Ty Tadek zamiast like’owac to lepiej powiedz mi co powinienem zrobić jako nowy użytkownik Androida

Zainstalować SwiftKey.

Na launcher Nova Cię nie namawiam bo wiem, że Samsung dużo rzeczy dodaje w swoim UI więc pewnie trochę Ci zajmie przestawienie się.

I zainstalować TorSE jeżeli bawisz się w torrenty na NASie. Najlepsza wyszukiwarka :smiley:

Dorzucam się do pytania :smiley:

ja to mam wszystko na home assistant i sonos :smiley: a co do pytanie… w pracy kupiłem sobie Glaaxy s24 Ultra i jak go dostałem do pierwsze co to powiedziałem, wow… “tak teraz wygląda Android”? Może warto dac mu szanse. No i jestem all in na Androidzie od tygodnia i musze powiedzieć, że fajnie jest po tej stronie teraz

2 polubienia

To jest niestety mój jedyny ból w doopie - nie ma airplaya (ale za to mam plan na nakucowane multiroom audio)

no, ale po co Ci airplay? Skoro all in to kupiłem Spotify i korzystam z tego i tu jest Spotify connect, więc w czym rzecz :slight_smile:

To może ja jestem dziwny, czasem chciałbym puścić coś poza muzyką, a wtedy już dupa ze Spotify Connect

Ja q spotify connect mam wszystkie glosniki a mam ich w sumie dla 4 pomieszczeń