:android: Android | Google | Pixel - megathread

IMG_6050

1 polubienie

Plotki potwierdziły się tylko częściowo. Zatem to nie będzie mój rok wymiany telefonu. Poczekam do Pixela 9. Albo 9A. Albo nawet 10.

Za to wjeżdża właśnie
Android czternaście

7 polubień

Jestem lekko wkurzony ze moj note 20 ultra nie dostanie aktualizacji do 14tki…

1 polubienie

Mało co jest w tym updacie. Bida jak u Appla.

Mało, że bida to jeszcze ładny minimalistyczny Google At Glance zmienili na to

Niby zmienili przed czternastką ale boli dalej.

Interesował się ktoś może jak kupić Pixela 8 Pro z Niemiec żeby dostać zegarek? Podobno są z tym cyrki.

Tak, zegarków nie wysyłają w tej samej paczce, więc nie przyjdzie np. do mailboxde czy innych takich

Darmowe dodatki zawsze są wysyłane po czasie gdy już nie możesz zwrócić telefonu, zwykle po 30-40 dniach.

Wysyłka idzie na ten sam adres co wysłany telefon, więc jak podałeś mailboxde z własnym kodem klienta, to przyjdzie na dokładnie ten sam kod.

W mailboxde masz przypisany kod klienta więc paczki mogą przychodzić non-stop, nawet możesz sobie ustawić automatyczną wysyłkę i w ogóle się tam nie logować (chyba tylko żeby uzupełnić konto).

2 polubienia

Czyli jest nadzieja, że nie będę musiał w to wkręcać znajomych/odległej rodziny. Jedyny ból, że ubezpieczenie w mailboxie jest chyyyyba do 1k €.

1 polubienie

No ja wybrałem tańszą opcję ale bez kombinowania z pośrednikami.
amazon.es - promo telefon + słuchawki, wysyłają bez łaski do PL.

Jak to w końcu z tym zamawianiem z zagranicznego Amazona samego telefonu jest? Kiedyś zamawiałem ze Stanów i z bodajże UK czy Hiszpanii i problemu nie było. Z niemieckiego trzeba przez pośrednika kupować?

Jak tylko Amazon ci nie powie, że nie możesz, to nie trzeba nic kombinować, różni się to między przedmiotami

1 polubienie

Telefony zamawiasz jak chcesz. Tu chodzi o preorderowe promocje ze słuchawkami lub zegarkiem. Dostarczane jedynie na lokalne adresy (amazon.de only w DE) oraz w niektórych przypadkach nie w jednej paczce a z opóźnieniem (aby nie można było zamówić telefonu z bonus itemem i zwrócić samego telefonu).

Ja zamówiłem w amazon.es i bez łaski przesłali telefon i bonus do Polski. Tyle, że to był ten słabszy bonus (słuchawki a nie zegarek). Na fakturze bonus nie był za 0 - obniżyli cenę telefonu aby bonus dodać w normalniejszej cenie.

1 polubienie

Odkopuję wątek :grin:

Przeciwko wskazują, że Pixel 8a będzie oficjalnie dostępny w Polsce razem z normalną gwarancją (i w Czechach też @Tadek). Bardzo dobra wiadomość dla fanów Pixeli :blush:

11 polubień

Na tym etapie jak wyjdzie Pixel 8a, to ja go po prostu zamówię, niech będzie, niech sobie leży. Będę chciał z niego korzystać (nawet będę chciał się na niego przesiąść z ajfona!), a za te pieniądze co on będzie kosztował, to nawet nie ma nad czym się zastanawiać. Te Pixele z literką “a” to w mojej opinii są jedyne sensownie wyceniane telefony (zresztą Nothing 2a też). Chyba staję się ultrasem w opinii, że telefon nie powinien kosztować więcej niż 2k~.

Trochę nawet jestem na siebie zły, że mam ajfona i kosztował tak dużo pieniędzy. Literalnie to samo miałbym w pixelu (no i też dlatego w tę stronę teraz pójdę).

Człowiek skończył z podcastem technologicznym, a robi największe technologiczne zmiany w swoim żyicu hehe

15 polubień

te doświadczenia nie mogą się marnować! Skorzystaj raz na jakiś czas z karty “elo ziomki, gdzie mój mikrofon?” i podziel się :pray:

11 polubień

Sprawdza się powiedzenie, że “wystarczy odpowiednio długo poczekać i Orzeszek przesiądzie się na Pixela”

11 polubień

Paulina się śmieje, że doświadcza cyklu życia Orzecha

16 polubień

Jezeli mój Pixel 6 wytrzyma to ja jednak się wstrzymam do Pixela 10. Tensor ma być już wtedy od TSMC.

2 polubienia