:android: Android | Google | Pixel - megathread

To jest bardzo dużo pieniędzy. Tak lekko dwukrotnie przebija my safe space.

2 polubienia

pozostaje Ci 7 lub 7 pro

Zależy mi na kompaktowości telefonu, więc 7 mnie nie ratuje. Mam Pixela 6 więc generalnie ta przesiadka to taka raczej fanaberia niż realna potrzeba.

Zobaczymy co pokażą, może się okazać że jednak poczekam do przyszłego roku.

1 polubienie

A co z Asusem i ich ZeneFonami? Ich 10tka kosztuje połowę tego co super duper wypasiony Pixel.

1 polubienie

A, bo to mogło źle zabrzmieć - w moim dzisiejszym mindspace jest dokładnie tak samo. 3k - 3,5k to jest górny limit jaki chcę wydać na coś takiego jak komura.

1 polubienie

Aparat nie teges. Mam w domu Zenfona 9.

Co ten gugel?

Podstawka w cenie pro? Tak się z ceną nie skacze z jednej generacji na drugą. Chyba, że kawę będzie parzył.

1 polubienie

pewnie będzie mógł - biorąc pod uwagę grzejący się procek… :wink:

5 polubień

Uczą się od Tomka Kucharza :smiley:

Ale to nie jest top of the top przecież. Wystarczy spojrzeć na procesor /s

2 polubienia

Swoją drogą, ciekawe czy Tensor 4 będzie już robiony przez TSMC. To mógłby być powód dla odczekania jeszcze roku.

Samsung twierdzi że nowa technologia, mniej grzania, sraty-taty. Ale ja tam Samsungowi nie wierzę.

4 polubienia

Zaledwie pińcet lat zajęło guglowi dołożenie Translate do Gmaila w aplikacji

Nawet Yandex mail miał to od kilku lat.

To i tak mniej niż włączenie predictive text w klawiaturze na iOS w języku polskim.

3 polubienia

żonie wczoraj wieczorem instalowałem ios17 (znaczy się wiadomo, że sie sama instalowała - ja po prostu to kliknąłem).
Po ponownym uruchomieniu w krótkich słowach tłumaczyłem co się zmieni. Ofc najważniejsze jest predictive text i swipe w języku PL.
Instant komentarz dostałem, że w takim razie jesteśmy daleko za androidem bo ona w Huawei to już miała 4 lata temu!
Kochanie, ja tylko informacyjnie!.. Nie otwierajmy tej puszki z pandorą!

4 polubienia

Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że chyba jednak przeżyję jeszcze rok z obecnym Pixelem.
Może nawet dwa lata, skoro Tensor G4, robiony przez TSMC, będzie dopiero w Pixelu 10.

Jeszcze te ceny. IMHO przesada. Przy moim użytkowaniu, może się okazać że 10a będzie lepszym wyborem :expressionless:

E tam. Miej coś z życia.

1 polubienie

Kupię se Teslę za te pieniądze

3 polubienia

IMG_6047

W sumie to za parę groszy więcej to już można podstawowego ajfona kupić. Może to ten czas?

2 polubienia

A może będą tanieć jak kiedyś LG?

1 polubienie