💱 Alternatywy revolut

No samo twisto informowało o tym jakiś czas temu.
Dla mnie bardziej wkurzające jest to, że by default przenoszą cię na płatny plan - dlatego sierpień jest moim ostatnim miesiącem używania, bo nie lubię jak ktoś mnie próbuje w ch…ja zrobić.

2 polubienia

Ma ktoś doświadczenia z Payoneer? To dla mnie jedna z dwóch opcji otrzymywania przelewów, druga to paypal, a po tym jak ostatnio zorientowalem się że liczą sobie ponad 5% za przewalutowanie to mi się od razu ciśnienie podniosło :face_with_symbols_over_mouth:

Czyżby alternatywa dla Revo z prawdziwego zdarzenia + cashback w sklepach dostępnych w polsce?

Strasznie dużo polskich marek :slight_smile:
Ale muszę przyznać, że jestem ciekaw, tylko to kolejna opłata, niby 1€ miesięcznie, ale tu euro, tam dolar, tam funciak i nagle robi się z tego tysiąc złotych miesięcznie na pierdoły :smiley:

A dobra, już widzę

ZEN.COM is a licensed financial institution under the supervision of the Central Bank of Lithuania approved by European Banking Authority for 31 countries. Registration number of the company 304749651, VAT ID LT100011714916. License of electronic money institutions number LB000457. Share capital 2.185.000,00 EUR. Company address: Mėsinių g. 5, LT-01133, Vilnius, Lithuania. Sales Office: ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warsaw, Poland.

Niby tak, ale akurat allegro jakby mialo sensowny cashback to jest w stanie się zwrócić, nie mówiąc już o Lidlu czy Euro

W ogóle w końcu jakaś karta z sensownymi markami dla mnie, a nie Zara czy CCC, gdzie w życiu chyba nic nie kupiłem

Zobaczymy w ogóle jak się to będzie przyjmować, jak cała kampania ruszy, dziś chyba influenserzy zaczną promować :wink:

No dla mnie w UK to słabo :smiley:
A co do tego czy

Aliexpress jest też w revolut. RTV Euro AGD też. Podobnie jak Gearbest czy Media Markt.

Ja w ogóle mam wrażenie, że Revolut za mało się chwali tym cashback który oferują w darmowym planie, bo ludzie widzę u konkurencji to co w R jest od dawna i się tym zachwycają :smiley:

No to mi nawet wysłali kiedys maila o Cashbacku w Euro, Bookingu itp (dzień po tym jak kupiłem TV w Euro i zarezerwowałem nocleg na Bookingu właśnie, więc #perfecttiming), a dzień później maila z erratą, że cashback jednak jeszcze nie jest dostępny w moim regionie… :man_shrugging:

U Kuby Klawitera (ze słuchawkami oneplus i zegarkiem Withings) w ostatnim filmie jest kod który pozwala używać tego przez 4 miesiące za darmo, jeżeli ktoś jest zainteresowany.

Dziś dowiedziałem się, że to biznes ludzi od G2A i mam pewien niesmak.

4 polubienia

Będą sprzedawali waluty jak sprzedaje się kody “niepewnego pochodzenia” na G2A ? :smiley:

1 polubienie

A co jest nie tak z G2A? Pytam, bo nigdy nie korzystałem, a jedyne co wiem to to, że sprzedają tam klucze do gier.

Poza tym, że powinni dostać po dupie za paserstwo (bo tym jest pośredniczenie w sprzedaży kradzionych rzeczy) to nic.

2 polubienia

Ktoś używa polecanego w Dobrych Rzeczach Vivid? Bo ja próbowałem się zarejestrować i wywaliło mnie na poziomie weryfikacji dokumentu z jakimś info że dokument im nie pasuje (było po niemiecku więc nie wiem dokładnie o co chodziło), chociaż sam paszport zweryfikowali pozytywnie :expressionless:

Pięknie wyglądają te karty i aplikacja.

Mam pytanie z innej beczki. Nie chciałem tworzyć nowego wątku to zapytam tutaj - jakim dokumentem potwierdzaliście swoją tożsamość w Revoult? Bo przynajmniej setce maili już chyba pora dokonać tego czynu. Czy też macie inne zdanie i nie wysyłacie takich danych ww. firmie.

Dowodem osobistym

Dowodzikiem

Dziękuje za odpowiedzi, też tak zrobię.

Założyłem sobie konto na Zen które z promokodem od Gonciarza wyszło mnie 4 miesiące free :sunglasses: Rejstracja i weryfikacja dokumentów przebiegły błyskawicznie, jako zdecydowany plus można zaliczyć, że nie trzeba zamawiać od razu karty fizycznej wystarczy tylko wygenerować wirtualną i po przelaniu odpowiedniej sumy można dokonywać płatności. Zdziwiło mnie na razie, że mimo dokonania potwierdzonej płatności pieniądze nie zostały potrącone z rachunku. Być może dokonują rozliczenia z karty podobnie jak w tradycyjnym banku a nie jak w Revolucie gdzie płatność jest od razu rozliczana.
Podoba mi sie też interfejs apki, jest równie minimalistyczny jak nazwa wskazuje :smiley:
Szkoda tylko, że nie mają trybu ciemnego.

2 polubienia

głupia sprawa, bo piszą wyraźnie, że można paszportem, a ja właśnie na paszport zakładałem konto w 2017… ale oni i tak przysyłają mi setkę maili i powiadomień w aplikacji…