🔞 Alternatywy dla papierosów

Szanuję to bardzo.

1 polubienie

Ja póki co trzynaście dni bo od drugiego marca i daje radę bez żadnych książek czy wspomagaczy :grin::hugs:

1 polubienie

Szanuje i kibicuje.

Co ciebie zmotywowało?

Uświadomiłem sobie, ze paliłem dłużej, niż przez pół życia. Jak to tak naprawdę do mnie dotarło, to rzuciłem tego samego dnia.

Eeee tam :slight_smile: ja zacząłem palić mając trzynaście lat czyli paliłem 25/38 :slight_smile:
Mnie po prostu żona poprosiła.

1 polubienie

No u mnie to nie był problem, bo juul to właściwie ładnie pachnie i nie kopci tak, jak normalny epapieros, wiec to mojej pani nigdy nie przeszkadzało. iqos tylko trochę śmierdzi, ale guma/spray do japy załatwiają sprawę.
Papierochow nigdy przy mojej nie paliłem. Nawet się zdziwiła kiedyś, jak jej powiedziałem, ze pale, bo mnie nigdy nie widziała z papierosem :wink:
Tak, czy siak, ważne, ze nie palimy. To dlaczego jest mniej istotne.

Ja w sumie glo podgrzewałem a nie fajki od dość długiego czasu, ale i tak moją to wkurzało :joy:

1 polubienie

Jak idzie?

Ej u mnie to zaraz będzie chyba rok :raised_hands:

1 polubienie

A ja po latach kiszenia wyciągnąłem łakocie z szafki

1 polubienie

A one po latach jeszcze się nadają do użytku? Widzę, że to chyba humidor (czy jak to się nazywa), ale…

Tak. Wilgotność była utrzymywana w humidorze. Kubańskie lubią dłużej poleżeć, ja akurat tutaj mam i Kubę i Nikarague.

1 polubienie

Spoko. Nawet piwo wypije bez dymka i żyję :ok_hand::beer::+1:

1 polubienie