🤖 AI, ChatGPT, Mid Journey itp

@Tadek

5 polubień

Namówił

1 polubienie

Możesz odswierzyć link?

mogę odświeżyć link

3 polubienia

Wiecie co. Tak się zacząłem nad czymś zastanawiać.
Widzę co chwile zdjęcia jakichś panien wygenerowanych przez AI, ze ile bym się nie przyglądał, to nie dam rady powiedzieć, ze to nie jest prawdziwe zdjęcie.

I tak sobie teraz myśle, ze jeszcze chwilka i mam (chociaz troszkę chyba niemoralny, ale jeszcze nad tym debatuje) pomysł na biznes.
Można by sobie wyhodować farmę influencerek na insta i trzepać na tym całkiem sensowna kasę. Pewnie wymagałoby to trochę czasu i kaski na początku, ale potem to pff. Easy money.
Jakby jeszcze w to bezczelnie wszczepić affiliate marketing to już w ogóle byłaby bajka.

A można w sumie robić prawie wszystko w granicach jakiegoś minimum (ale naprawdę minimum) przyzwoitości, bo przecież własna morda tego i tak nie reklamujemy.

IMG_3472

2 polubienia

Nie będziesz pierwszym, który tak zrobi:

2 polubienia

W Korei już kilka lat temu była wirtualna piosenkarka.

Tylko jak wszystko będzie generować ai, to po co nam ludzie? :wink:

1 polubienie

Od lat to ma miejsce – najpierw za sprawą 3D, teraz przybywa ich w dużo szybszym tempie przez A.I. Kont na Only fans też to dotyczy.

2 polubienia

Damn

1 polubienie

EjAjowa onlyfansiara? No to już moc!

pomyslcie sobie jakie to wygodne. Ona moze wygladac tak jak wiekszosc chcialaby aby wygladala. Nigdy nie uzyje slowa na f. jesli tak jej zaprogramujesz. Bedzie zgodna ze wszystkimi mniejszosciami. Bedzie zachwycona wszystkim co reklamuje, nawet z margaryny udajacej maslo (kto wie o jakim filmie teraz mysle?). Jak trzeba, pokaze kawalek cycka, ale tylko tyle aby youtube jej nie zablokowal.

1 polubienie

Zdradzę wam “sekret”: już od lat konta OF mnóstwa dziewczyn nie są prowadzone przez nie, one tylko dają swój wizerunek. Po prostu teraz i to będzie zbędne :sweat_smile:.

3 polubienia

to chyba od kilku lat tak jest.

Adobe pozamiatało :open_mouth:

2 polubienia

Czyli graficy idą na zieloną trawkę, bo byle ziomek będzie mógł ich zastąpić?

Na pewno jakaś czesc z nich ? Kto następny ?

KUŹWA patrzcie na to!

12 polubień


jestem w szoku jak to działa :exploding_head:

3 polubienia

:slightly_smiling_face:

1 polubienie
2 polubienia