#441 - Zachwyć mnie Apple

Originally published at: #441 – Zachwyć mnie Apple – YesWas | Podcast

W tym odcinku pan redaktor Orzech opowiada parę refleksji na temat iOS 16, który to jednak zainstalował bo nie ma godności i rozumu człowieka, a następnie dyskutujemy sobie o tym co kupimy, a czego nie kupimy po środowej prezentacji.

Pamiętajcie, że w środę widzimy się na streamie około 22-23 (śledźcie nasze sociale) na stream pokonferencyjny Apple. A jeśli nie możecie dołączyć na żywo, to z streamu pokonferencyjnego będzie ćwierćodcinek opublikowany w czwartek!

Zostań mecenasem naszego podcastu. Już od 15 zł lub 3$ odblokuj dostęp do półodcinków After Dark dostępnych tylko dla Patronów. Kliknij tu (https://www.patreon.com/ywp) i wspieraj redakcję Yes Was.

Porozmawiaj z nami i naszą cudowną społecznością na forum Yes Was Podcast (https://forum.yeswas.pl).

Kanał z dobrymi promkami: YesWasDiscount

Możesz być z nami w kontakcie także na: grupie na Telegramie, Twitterze i Facebooku.

Prowadzący: Paweł Orzech, Wojtek Wieman

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski

Intro: Breakmaster Cylinder

00:00:00 – Intro BMC

00:00:28 – Wzrośnie, czy nie wzrośnie?

00:02:59 – iOS16 goodies

00:36:35 – Co kupimy?

01:06:21 – No to do zo

01:07:27 – Outro BMC

2 polubienia

100% Orzech kupi iPhone’a :joy::joy::joy:

7 polubień

A co? Jeszcze nie słuchałem, mówi, że nie kupi?
Jeśli mówi, że nie kupi, to rzeczywiście kupi :grinning:

8 polubień
Czy Orzech kupi iPhone’a?
  • Oczywiście, kupi
  • Nie, nie kupi

0 głosujących

Iście antyczny bohater tragiczny. Jak mówi, że nie kupi to kupi, a jak mówi, że kupi to kupi. :stuck_out_tongue:

15 polubień

Ale teraz będzie mógł mówić, że to zrobił pod presją społeczności, że tak naprawdę on nie chciał ale musiał.

10 polubień

I dwa zegarki.

6 polubień

Orzech na zakupach, jesień 2022, Wałęsowane

40 polubień

Uwaga, zaczynam szkalować :grinning:
Ogólnie to poopowiadasz coś o tym, że jednak Android. To jest przyszłość, to jest dobre, tańsze rozwiązanie, no kombajn multimedialny.
Historia skończy się natomiast tak, że niespodziewanie kupisz iPhone, bo tak. Bo jednak policzyłeś i Ci się to bardziej opłaca. Bo właściwie jak masz iPhone, to zarabiasz :grinning:

8 polubień

Chyba przez Was muszę teraz

7 polubień

lol… kup lepiej androida i dopiero za miesiąc nowego iPhone. Za pieniądze z krypto :rofl:

6 polubień

To najlepsze Twoje dzieło tutaj. Chapeaux bas

6 polubień

Będzie inaczej.
Najpierw @pawelorzech kupi androida (w październiku konferencja), pocierpi 4-5 dni i dopiero potem kupi iPhone.

5 polubień

jak to było :thinking:
“to nie jest porada inwestycyjna”

3 polubienia

Bardzo mi się podoba to, że ludzie mają dylematy, ale nie w tym wypadku

16 polubień

Musisz dodać, że w ciągu tych 4-5 dni powstanie jeszcze YW z tematem androidowych alternatyw dla sprawdzonych applowskich aplikacji :grinning: Orzech ustawi od nowa maile, to-do listy, a dwa dni później będzie już miał iPhone’a :grinning:

9 polubień

Brzmi, jak plan.
Biorę popcorn

5 polubień

ja nie biorę, kolejny remake… oklepany scenariusz, byłby ban na tiktoku

3 polubienia

Kolejna część sagi. “Fast and furious switch back to iPhone”

4 polubienia

Nie wiem czy widzieliście te ceny, ale najdroższy iPhone poszedł o 2500 w górę