#441 - Zachwyć mnie Apple

4 polubienia

Nie przejmuj się drobiazgami. Odrobisz po jednej fakturze. To Ferrari czeka aż do niego wsiądziesz.

5 polubień

Trochę jeszcze nie wiem jak się z tym czuje, mam już przemyślenia jakieś (zostawiam na STRIMIK, już około 22:30 będziemy live z wojciaszkiem na Twitch hehe)

5 polubień

A ma chociaż “Dym na wodzie” jako dzwonek?

Przypominam wszystkim obsranym: nie ma znaczenia ile kosztuje nowy iPhone/samochód/komputer/zegarek*. Znaczenie ma, ile na nim stracicie/zarobicie* przy sprzedaży.

Wiec co z tego, ze iPhone o tysiaka droższy, skoro mniej więcej tyle samo więcej dostaniecie za niego za rok, czy dwa lata.

Wystarczy spojrzeć na dzisiejsze ceny 13 Pro.
Będziecie tylko w dupie, jeśli złotówka się umocni. Coś za coś :stuck_out_tongue:

1 polubienie

@6ghost9 Nie bierz iPhone jako kamerki do streamowania. Cokolwiek z matrycą APSC i czystym HDMI będzie lepsze niż telefon, nawet jakby miał 10 razy wyższą rozdzielczość. Duża matryca i płytsza głębia ostrości robią robotę. Ja już dawno przestałem kombinować z webcamami i fonem jako kamerką, a kupiłem najtańszego Sony A5100 (używany z jakąś stałką 35mm 1.8 albo 1.4 już nie pamiętam). Cenowo tylko co kamerka 4k od logitecha, a jakość zupełnie inna.

3 polubienia

Wspaniały to był stream, nie zapomnę go nigdy. Oby więcej takich.

5 polubień

Kiedy będzie wersja podcastowa?

1 polubienie

Jak to mawiają - soon, niedługo wypuścimy.

Oraz: ależ się świat pomylił z tą ankietą!

2 polubienia

Witaj w klubie. To mój kolejny rok bez zakupu nowego iPhone’a!

2 polubienia

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Musiałem. :grinning:

4 polubienia

Jak to, nie będzie fioletowego 14 pro Max?

(Nie słuchałem wczorajszego live całego) xd

1 polubienie

Mam nadzieje, że chociaż @6ghost9 nie zawiedzie

Mój 11 pro dalej działa tak dobrze, że nie czuję, ażeby 7299 poprawiło jakość mojego życia.

Wojciaszek podobnie myśli

Niestety, a szkoda. Trudno wydać mi więcej niż wydałem na komputer, żeby niewiele w moim życiu się zmieniło

5 polubień

Szanuje za rozsądek.

BTW. W krajach Euro Ajfony są tańsze niż w PL:) (przeliczenie euro → pln)

niby tak, ale w razie czego rekojmi nie zrealizujesz w PL…

O kurde, właśnie zauważyłem ze wymaksowany pro max jest 1k PLN tańszy tutaj w UK niż w Polsce :open_mouth:
Co tu się odpierdala?

1 polubienie

czyli możesz sobie wziąć Apple Care+ w cenie “naszego” iPhona! :slight_smile:

Złotówka taka silna od naszego wstawania z kolan.

4 polubienia