#366 - Rundka podziękowań

pamietam jak zaczynalem biegac, pierwsze co to kupilem sluchawki, aby sie nie nudzic w rakcie, i oczywiscie podcasty, a wsrod nich YWP. Cos mi sie kolacze ze zaczynalem od odcinka, w ktorym prowadzacy podniecali sie paskami do AW1 z China :smiley: I wciaz gadali o odcinku ze sledzikiem, a ja go nigdy nie slyszalem…

3 polubienia

O YWP usłyszałem na Twitterze, chyba jak już hulał trzeci odcinek, ale zacząłem po bożemu, od początku, więc jestem od pierwszego odcinka :smiley:
Jest to podcast, który towarzyszy mi najdłużej i obudził we mnie miłość do tego medium (wcześniej słuchałem randomowych “audycji”, gdy na jakieś trafiłem). Teraz słucham kilkanaście godzin podcastów tygodniowo.
Z pewnością mogę powiedzieć, że YWP odcisnął swój ślad w moim życiu - zdecydowanie mniej bym wydawał, gdybym się z tą bandą (gospodarze i forumowicze) nie zadawał, ale wszyscy wiemy, że to doskonale wydane pieniądze xD
Życzę nam wszystkim kolejnych rocznic świętowanych w równie dobrych okolicznościach.

7 polubień

Dzień dobry, chciałem się dowiedzieć czy jak przesłuchałem wszystkie odcinki ale słucham gdzieś od 70/80 to też się kwalifikuję na badża?
Tak naprawdę to muszę się podzielić pomysłem na dres: na prawej nogawce (okolice uda) oversize napis YES i analogicznie na lewej logo Wąsa.
Ps nie ma za co

Edit. Lol nie przesłuchałem jeszcze wszystkich, bo jestem dopiero na 366 odcinku

4 polubienia