#366 - Rundka podziękowań

Originally published at: #366 – Rundka podziękowań – YesWas | Podcast

Ten odcinek jest we współpracy z firmą Surfshark! Skorzystaj z 83% zniżki i 3 miesięcy gratis przy zakupie planu na dwa lata! Surfshark.deals/yeswas

  • Runda podziękowań.

Dodatkowo dostępny jest też odcinek After Dark. Za to słynne darmo!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

4 polubienia

Dziękujemy :slight_smile:

5 polubień

Jestem od pierwszego odcinka :partying_face:

5 polubień

to zostawię do wydania werdyktu Orzechowi i Wojtkowi:

Do subskrybcji dodałem zaraz po pierwszym odcinku (zakolejkowałem), ale odsłuchałem jak już trzeci wyszedł (ale od pierwszego!!!)

4 polubienia

Bardzo to był przyjemny odcinek, takie miłe wspomnienia, ale też przerażajace myśli o przyszłości.

3 polubienia

Też jestem od pierwszego! No dobra… Nie. :sweat_smile:

Jestem jakoś od ponad roku… Ale wszystkie od pierwszego przesłuchałem.

7 lat temu to ja wcale nie umiałem w podkasty. Byłem w innym punkcie życia, w innym punkcie Europy i robiłem inne rzeczy. Dopiero jak zacząłem spędzać całe dnie w drodze postanowiłem poszukać czegoś oprócz muzyki.

Najpierw były audiobooki, ale stwierdziłem, że wolę czytać. Później ktoś mi polecił “Serial”. To był pierwszy podkast z jakim miałem w życiu styczność. To było dla mnie odkrycie nowego świata. Na YWP trafiłem wyszukując jakichś dobrych podkastów po polsku. Tytuł się ciągle przewijał w polecajkach więc postanowiłem spróbować i mi się zostało. Fajnie się słuchało odcinków archiwalnych z wiedzą, której nie mieli w momencie nagrywania prowadzący. Szczególnie pamiętam stwierdzenie, chyba Orzecha, że design Apple jest czysty i przemyślany i oni by nigdy w telefonie nie zrobili wystającej kamery. To tylko przypomina o śmierci i podatkach.

Wszystkiego dobrego droga redakcjo. Kolejnych 77 lat YWP

7 polubień

Gratulacje, podziękowania i powiedzenia na kolejne lata :slight_smile: Słucham sporo podcastów, ale tylko Wasz jest tym na którego NAPRAWDĘ czekam i odsłuchuję zawsze jak wyjdzie :blush: Jestem jakoś od 180 odcinka mniej więcej, odsłuchałam też większą część starszych. A trafiłam do Was z podcastu Skonfigurowani, który bardzo lubiłam, a oni o Was wspominali.

2 polubienia

Panowie, gratulacje i powodzenia w dalszym prowadzeniu podcastu :slight_smile:
Mam małą uwagę co do after darka - @pawelorzech jak to Yamaha nie ma AirPlay 2? Sam mam głośnik Yamaha MusicCast 20 i jak najbardziej ma on AirPlay 2.

1 polubienie

Jakaś konkretna, polecana mi wcześniej Yamaha nie miała właśnie

Możliwe, że był to jakiś starszy model od Yamahy :slight_smile: Obecnie ich głośniki czy amplitunery (współpracujące z systemem Yamaha MusicCast) jak najbardziej wspierają AirPlay 2 :slight_smile:

1 polubienie

Cześć

Z racji, że z podcastami jestem związany od 2011 roku i również od blisko 11 lat korzystam z Twittera gdzie Was poznałem mam przyjemność być z Wami od pierwszego odcinka.

Ps. Też miałem dwie opaski Jawbone w starych dobrych czasach. Dwie mi padły :joy:

1 polubienie

Nie pamiętam jak na was trafiłem, wiem jedynie, że było to chyba w 2018 r. Przesłuchałem za to wszystkie odcinki wstecz w maju 2020.

1 polubienie

Ja jestem od wtedy:

Dziękuję Wam za prawie cały Wspólny rok!

4 polubienia

Ja jestem świeżakiem, YWP odkryłem w lipcu zeszłego roku w polecanych podcastach przez Pocket Casts. Szukałem wtedy informacji o M1 i byłem święcie przekonany, że musi być jakiś sensowny około technologiczny podcast w Polsce. Przesłuchałem Wasze podsumowanie konferencji Apple i wpadłem jak śliwka w kompot.

3 polubienia

nie slucham od pierwszego ale odkad zaczalem kkilka lat temu to slucham wszystkie. Starszych nie sluchalem, bo jednak podcasty szybko sie dezaktualizuja, i sluchanie staszych odcinkow rzadko ma sens

3 polubienia

Jestem od pierwszego odcinka! Odkąd miałem pierwszego iPoda Ok. 2008 roku zacząłem słuchać polskich podcastów które wtedy były czyli Konsolowiec i Nadgryzieni, w których później Wojtek Pietrusiewicz polecił relacje @6ghost9 z jazdy pociągiem na Twitterze i tak zacząłem go obserwować. Naturalnie kiedy Wojtek udostępnił, że nagrywacie podcast to spróbowałem i zostałem. 7 lat temu byłem w liceum, a teraz kończę studia :upside_down_face:

8 polubień

z ciekawości - jaki kierunek? :slight_smile:

O kurde, ja do dzisiaj pamiętam tę relację z pociągu! :joy: Nawet hashtag wymyśliłem pod to: #pkphell:smiley: Poniżej jeden z ostatnich.

4 polubienia

Ja jestem z YWP dopiero od wakacji zeszłego roku, wstyd się przyznać tutaj. Ale co będę Was czarował. Słucham dłużej Nagranego niż YWP, co jest tutaj totalnym unique :wink:

Rundka podziękowań i ode mnie kochani, fajne z Was mordy. Mówiłem to kiedyś?

3 polubienia

Zupełnie bezinteresownie wspomnę :sweat_smile:, że Nadgryzieni wychodzą teraz co tydzień – w każdy piątek. Są też jako live z wideo, o godz. 9:00 (też w piątek). Tu nadchodząca transmisja:

https://youtu.be/QLEQoOWVUtk

U mnie Yeswas od pierwszego epizodu za sprawą Pawła Opydo, ale nadrabiałem początkowe epizody dopiero po kilku miesiącach.

3 polubienia