#366 - Rundka podziękowań

Aktualnie magisterka z Petroleum Engineering na Technical University of Denmark, studia inżynierskie podobny kierunek.

1 polubienie

A No właśnie! Dzięki za przypomnienie i sprawdzę jak to teraz wygląda.

To był dobry odcinek. Od was zacząłem słuchanie podcastów. Pozdrawiam :slight_smile:

3 polubienia

W sumie ja też. Wcześniej słuchałem audiobooków, dopiero Szanowni Dyrektorzy przekonali mnie do podcastów.

2 polubienia

Ja jestem z YWP jakoś od okolic 60. odcinka. Byłem wtedy jakoś w drugiej klasie gimnazjum, pracowałem w sadzie i szukałem sobie rzeczy do słuchania innych niż muzyka. Przesłuchałem wtedy najpierw bieżące odcinki, a potem wszystkie od początku. Od tamtej pory słucham na bieżąco co tydzień. To było niesamowite uderzenie dla mojego ego, gdy zdałem sobie sprawę, że w tabelce na https://yeswas.pl/kontakt/ nie jestem już w pierwszej grupie wiekowej.

2 polubienia

To dokładnie jak ja! Najpierw “Nagrany” na Spotify się na objawił, jak szukałem lekkiego do słuchania przy układaniu drewna do kominka w lipcu 2020.

I przez kilka odcinków nie rozumiałem o jakim forum mówicie lub też czym był wspomniany “jełoz”. Dopiero wyśledzenie Was na TT pozwoliło odkryć całe uniwersum. I od tego czasu ani minuty nie opuściłem.

5 polubień

Ja trafiłem na podcast chyba w okolicy 200 odcinka, na pewno było to wtedy kiedy każdy odcinek był o switchu. Wtedy też pierwszy raz kupiłem coś pod wpływem tego podcastu. Nie wiedziałem jeszcze że to początek wydatków, do czego nie namówili mnie w podcaście to namówili mnie forum i telegramie :slight_smile:

7 polubień

It’s a trap!

3 polubienia

Hmm, ja też od pierwszego, ale słuchałem może kilka miesięcy i dałem spokój. @pawelorzech jakiś taki wydawał mi się niesympatyczny, ale się zmienił po latach :stuck_out_tongue: Wróciłem dopiero 2 lata temu i już regularnie słucham, a czasem wracam do wybranych staroci, jak coś mnie zainteresuje.
Dzięki za to co robicie, ja już stary jestem, ale wciąż się dobrze bawię słuchając

3 polubienia

Cześć wszystkim, jestem Majki, słucham od pierwszego odcinka :smile:

3 polubienia

Ja słucham jakoś od wiosny 2017, zacząłem wtedy biegać i odkryłem podcasty. W sumie to znam podcast minimalnie dłużej od swojej żony :smiley:

2 polubienia

Właśnie słucham odcinek no i przyznaję się, że słucham od pierwszego odcinka.
To niesamowite, że to już 7 lat. Wydaje się jakby to było wczoraj

3 polubienia

Nie mam pojęcia jak dokładnie na was trafiłem (pewnie przez Twittera) ale słucham od pierwszego odcinka, i zawsze jesteście moim pierwszym wyborem jak patrzę na listę podcastów do odsłuchu a pojawił się nowy odcinek :slight_smile: na drugim miejscu jest nagrany :smiley:

Dzięki za te 7 lat i proszę o więcej :slight_smile:

2 polubienia

Jestem od pierwszego odcinka. Ale nie pamiętam jak trafiłem na YWP. Wydaje mi się, że ktoś polecił YWP, że jest taki nowy podcast na polskiej scenie.

Na pewno pamiętam program na YT który prowadził @6ghost9 rozmowy z różnymi osobami, między innymi z @pawelorzech i Maciek Gajewski byli jego gośćmi. Nie mogę go znaleźć w tej chwili, nazwy nie pamiętam, może @6ghost9 przypomni. Może to stąd trafiłem na chłopaków i potem na podcast. Ale nie umiem powiedzieć.

2 polubienia

To był The Setup! Całkiem spoko projekt jak na tamte czasy! :smiley:

4 polubienia

Ja jestem z Wami od 2015 roku. Pierwsze moje wyszukanie frazy “yes was podcast” google datuje na 1 sierpnia 2015 o 22:37. Wiec prawdopodbnie trafiłem tu przez Karola Paciorka który pojawia się #72 – Nazwisko Jotpegie. Kołacze mi się po głowie też polecenie w Małe Filmidło ale tu już pamięć zawodzi. Ale przesłuchane były wszystkie, a część na pewno dwa razy.
Gratuluję 7 lat!! Dzięki .
Kocham YesWas Podcast :heart::blue_heart::green_heart::yellow_heart::purple_heart::black_heart:

Pamiętam tak słuchałem od początku, mimo że co mnie tam interesował jakis iPhone z pół roku temu jak ja mam windowsphona, ale fajnie się was słuchało i była fajna energia.

6 polubień

Dzięki Panowie za fajny wspominkowy odcinek - ja jestem z Wami od #1 i nie sądziłem że to w sumie już 7 lat. Słuchając tego jak @pawelorzech opowiadał jak się zmienił przez te lata też zacząłem się zastanawiać i jestem zaskoczony, że w zasadzie jedną z niewielu części wspólnych tego kim jestem teraz a kim byłem 7 lat temu jest to że dalej słucham YWP :sweat_smile:

Gratulacje i powodzenia w dalszym rozwoju :tada:

7 polubień

Bardzo podobają mi się komentarze pod tym odcinkiem. No ciepło się robi w duszy.

8 polubień

Ja to jakoś od 2018, ale czuję jakbym zawsze słuchał. A zacząłem, bo @6ghost9 na TT obserwowałem i kiedyś wrzucił, że podcast ma. To zacząłem do ćwiczeń słuchać. Już nie ćwiczę, a słucham dalej :joy:

6 polubień

Ja jeśli dobrze kojarzę to słucham Was przynajmniej od października 2014 roku (czyli okolice 30 odcinka chyba). Nawet nie byłem świadomy, że to już tak długo :smiley: Trafiłem na YesWasa prawdopodobnie przeglądając Apple Podcasts na iPhonie. Dzięki za te 7 lat!

4 polubienia