#365 - Orzech nie wpisał tytułu

I pytanie numer 2: a nie mogę zamiast subwoofera i dwóch tych One kupić takiego Arca i dwóch Five? To się da sparować?

Nie ma desyncu, a jakby się takowy pojawił, to są ustawienia do modyfikacji opóźnień (ale u mnie wszystko śmiga). To się podłącza w 90% przez wifi. Soundbar podłączasz do TV bezpośrednio kablem (HDMI Arc, bardzo ważne, żeby go mieć!) i… i gotowe.

1 polubienie

No właśnie problem jest taki, ze ja cała tv oglądam przez ATV, wiec nie wiem jakby to się wszystko sprawdziło. Bo z HomePodami to pudełko opóźnia obraz, żeby laga zrekompensować i tu się w mojej głowie pojawia problem, jeśli coś jest na kablu, a coś bezprzewodowo.
Coś czuje, ze to może być niezły kocioł. Z drugiej strony to wifi, a nie Bluetooth.
No nic, będę się tym martwił jak HomePody już tak poumierają na smierć przez zapomnienie.

Nie sądzę, że to jest problem. W sensie, że to będzie źle działać. BTW. Zobacz jak w USA, ale w PL masz 100 dni na zwrot w razie czego. Więc możesz wziąć, a w razie czego jak będzie słabo - oddać i luz

U mas to wszystko można oddać :wink:

Piotrek, to Ty mieszkasz w USA?:slight_smile: kiedyś moje mokre marzenie, dziś totalny meh… :slight_smile:

Sonos wymaga Arcs, aby współpracował w TV jakby był wbudowanym głośnikiem. Wtedy działa naprawdę przednio.

2 polubienia

No to mniej więcej u mnie to samo.

2 polubienia

Kiedyś już Dem3000 w swoim specyficznym stylu o tym opowiedział: ALARM PIACH SIĘ KOŃCZY NA ŚWIECIE - YouTube

1 polubienie

Pamiętam, że w jednej z książek Jeremy Clarkson napisał coś w stylu: “Fajny kraj do mieszkania, ale człowiek musi sprzedać dom, jak dostanie grypy, żeby zarobić na leczenie”. :smile:

5 polubień

Przesłuchałem sobie odcinek i zakupiłem Beam’a. Stwierdziłem, że do Arc (a raczej narzeczona mnie zniechęciła :unamused:) jest po prostu za drogi, a będę chciał na pewno system rozbudować o Symfoniski :slight_smile:

@pawelorzech Jesteś złym człowiekiem!!!

3 polubienia

Będzie pan (i pani!) zadowolony :slight_smile:

1 polubienie

Jako użytkownik Beam i Symfonisk x2 mówię - DOBRY WYBÓR!

4 polubienia

Potwierdzam. Będzie pan więcej niż zadowolony!

1 polubienie

Od dobrych kilku odcinków słuchamy o szaleństwie zakupowym @pawelorzech

Gdzie jest Dyrektor Finansowy? Czy wszystkiemu jest winny @AndrzejKotarski , czy @6ghost9 moze na to spokojnie patrzeć?
Co myśli Klaudiusz? Czy Roksana wyśle wiadomość do Miguela?!

Wszystko to w następnym odcinku!

P.s. Cieszę się, ze Orzeszka uszy już nie będą karane tylko delikatnie smyrane z każdym wydobywającym się dźwiękiem. Znowu wydał a jak by nie wydał to by stracił! :heart:

9 polubień

Potwierdzam, że dokładam się do winy. Nowy dyrektor finansowy, to nowe zasady.

5 polubień

o, to widze ze mamy podwojny coming out :joy:

1 polubienie

It’s business.

2 polubienia

Paaaaanie, byle do wyborów a potem kolejni będą się martwić :wink:

Tzw „cukinia wyborcza”.

6 polubień

Dobrze rozumiem, że podpinasz toto do źródła dźwięku i możesz na to castować z dowolnego urządzenia? Czy to gorączka przeze mnie przemawia?