#365 - Orzech nie wpisał tytułu

Originally published at: #365 – Orzech nie wpisał tytułu – YesWas | Podcast

Ten odcinek jest we współpracy z firmą Surfshark! Skorzystaj z 83% zniżki i 3 miesięcy gratis przy zakupie planu na dwa lata! Surfshark.deals/yeswas

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Nie wpisałem tytułu.

Gdyby nie Wojtek, to bym nie wiedział, że coś mi powinno nie działać w moim telefonie. Wszystko mam aktualne i faktycznie ostatnio co najmniej dwa razy była aktualizacja system webview ale żadnych problemów z tym związanych nie uświadczyłem.

Jesli chodzi o chipy i problemy z dostępnością to mi felieton w jednym z ostatnich odcinków podkastu Darka Rosiaka otworzył oczy jak bardzo wyciskamy ostatnie soki z planety. Już nam nawet kuźwa piasku zaczyna brakować.

1 polubienie

Dasz namiar na konkretny odcinek?

W tej sprawie czytam absolutnie szokująca książkę “Świat na krawędzi”, która traktuje o tym jak POCHŁANIAMY zasoby w imię ciągłego wzrostu.

4 polubienia

Materiał pod koniec odcinka.

Czyje to? Google mi podsuwa biograficzną książkę Lema pod tym tytułem, domyślam się, że to może nie być to.

U Okraszewskiego był ten temat również poruszany:

1 polubienie

Pomyłka: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/150171/swiat-na-rozdrozu

Świat na rozdrozu.

3 polubienia

Czy tylko mi reflink blokuje? Jest jakiś regionlock na niego?

Nie powinno…

@6ghost9

A propos podłączania sprzętu hifi do Airplay2

1 polubienie

Sam myślałem o takim urządzeniu. Kurczę, to byłoby takie fajne na imprezy, a zarazem jest to tak okropnie drogie. Boli, że to samo można zrobić używając Malinki za jakieś 500 zł. Tylko - urządzenie od Sonosa działa od razu i bez kombinowania, z Malinką nie jest tak łatwo.

Plus masz integrację tych wszystkich usług w systemie Sonos, łącznie z graniem FLAC z NASa.

Kurła, @pawelorzech.
Kusisz.

1 polubienie

Ej i mam taka prośbę do dyrektorstwa, żeby iść za przykładem zagramanicznych kolegów i #ad umieszczać na koncu rozdziału, a nie na początku.

2 polubienia

Zagramaniczni miewają reklamy, jako osobne rozdziały – najlepsza opcja. Marco kiedyś gadał, że prawie wszyscy słuchają reklam, mało kto przewija.

8 polubień

Szczerze to ja nigdy nie przewijam. Słucham na x2.5 więc te kilka sekund naprawdę nie robi mi różnicy :grin:

1 polubienie

No to w sumie na jedno wychodzi, bo i tak trzeba raz skipnąć rozdział jak się zaczyna reklama.

Ja słucham na 1x, wiec w takim ATP albo Relayu to 3 x 2 minuty na odcinek. A w The Talk Show to chyba ze 20 minut :wink:

Przepraszam z góry

1 polubienie

Jak to się w ogóle podłącza? Bo to jest bezprzewodowe tak? Nie ma desyncu/opóźnienia żadnego jak się ogląda tv?