#353 - Podsumowanie roku 2020

Originally published at: https://yeswas.pl/ywp/353-podsumowanie-roku-2020/

Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast!

  • Podsumowanie roku

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

1 polubienie

Moim serialem roku jest Yellowstone. Odwlekałem obejrzenie go od bardzo dawna i w końcu zacząłem przedwczoraj. Dziś skończyłem trzeci, ostatni jak na razie sezon i matko boska, jakie to jest cudo. To mój najprzeulubienszy serial ever i polecam bardzo każdemu. Jak wciąga, jakie emocje i jakie widoki. O mamo. Niech krytycy mowia co chcą, to jest arcydzieło i gdybym miał zabrać na bezludna wyspę tylko jeden serial i oglądać aż mi się skończą kokosy, to byłoby to Yellowstone. Absolutnie, z całego serca polecam.

3 polubienia

To ten?

1 polubienie

Tak. Ten. Gazyliard na 10.

W kontekście The Last Dance, to pewnie wiesz @AndrzejKotarski, ale jeśli nie wiesz, to

2 polubienia

NIE WIEDZIAŁEM! Coś mi się obiło o uszy przy okazji D Wade.

2 polubienia

Panie @pawelorzech możesz mi powiedzieć o jakich najlepszych appkach mówiłeś w tym odcinku, niestety słucham podcastu jak nie mogę notować i potem umykają detale.

4 polubienia

Na jakiej platformie da się obejrzeć ten Schitt’s creek? Upflix nie pomaga.

3 polubienia

W UK mamy na netfliksie, zawsze wiec można vpnowac.

4 polubienia

Oczywiście, Hey, Omnifocus oraz Reeder!

O właśnie, też planuję to sprawdzić

Ja korzystam z darmowego feedly. Ma dużo ograniczeń, ale na podstawowe potrzeby działa jak trzeba.

1 polubienie

Ja wole pnut :joy:

1 polubienie

Pościągałem appki o ktorych gadaliście i za wszystko trzeba płacić :exploding_head:. Pół żartem pół serio, bo np maila to używam odświętnie wiec mimo, że taki Hey fajnie wyglada to nie będę płacić. Z omni zacząłem zabawę na trialu, ale tu to najpierw przydało by się wyrobić nawyki przeglądania/dodawania itp, wiec tez płacenie bez sensu. RRSy to czarna magia #czekamnaksiazke :wink:. Ale za to z zmiany appki do podcastów jestem w miare zadowolony bo ten smart speed w overcast jest kot (tylko szkoda ze widgeta nie ma).

2 polubienia

Ale za to są siri Shortcuts, ja Overcast obsługuje głosowo :joy:

1 polubienie

Witamy w świecie dobrych aplikacji.

„Niedługo” będzie. Overcast tworzy jedna osoba, wiec wprowadzenie nowych funkcji zajmuje trochę więcej czasu.

7 polubień

Gdzie można znaleźć jakieś shortcuty do Overcast?

Sam je sobie robisz w aplikacji i automatycznie dodają się do folderu Overcast w Shortcuts.

2 polubienia

Takie życie, nie ma nic za darmo, ja wolę zapłacić niż oglądać reklamy. A dla mnie najlepszą usługą o której nota bene dowiedziałem się z YesWas-a jest NextDNS :wink:

3 polubienia

Marco zapowiedział jakiś widżet? Brakuje mi tego trochę, tak for fun.

Marco to ciagle zapowiada, ale na razie przepisuje cała aplikacje z objective c na swifta, wiec to trochę zajmę. Zaczyna mnie trochę denerwować zaniedbywanie Overcasta, ale dalej nie znalazłem lepszej alternatywy.

4 polubienia