#353 - Podsumowanie roku 2020

Ja przeniosłem rss z Feedly do pnut :wink:

1 polubienie

Pnut najlepszy hosting rss pozdrawiam

5 polubień

Takie pytanko szybkie, wspominałeś o apce takiej jak Fitatu a nazwy nie usłyszałem dokładnie, co to była za apka?:slight_smile:

To było Yazio z tego co pamietam.

1 polubienie

YAZIO, dokładnie tak.

FoodNoms FTW

Macie coś na androida?

Do liczenia kalorii?
YAZIO, my Fitness Pal albo fitatu - w tej kolejności jak dla mnie

1 polubienie

Mfp używałem i nie lubię. Yazio nie ma integracji z Google fit. Sprawdzę jeszcze fitatu

Serio? To na apple Yazio się ładnie integruje z apple health, aż zdziwiony jestem że na google tego nie ma.

Ja widzę w YAZIO integrację z Google fit

Gdzie? Przejrzałem cała aplikacje i nie widzę

W profilu

1 polubienie

Dzięki, zazwyczaj to jest w normalnych opcjach, a nie na jakimś wallu z obrazkami

Jestem właśnie na końcu drugiego sezonu i nie jest to może mój serial wszechczasów, ale jest naprawdę bardzo dobry. To co mnie urzeka to są mocno narysowane postacie, nie ma miękkiej gry, widzisz Jamiego i masz ochotę napluć na ekran, widzisz Beth i kulisz głowę w ramionach, żeby Cię przypadkiem nie zauważyła i nie opierdoliła, widzisz Johna i czujesz respekt. A pomijając całą treść to oglądając ten serial cały czas kołacze się po głowie: “A może pierdolnąć tym wszystkim i wyjechać do Montany?” Piękne tereny!.

2 polubienia

W Montanie są mega niskie podatki.
Co drugie Bugatti w Cali ma blachy montańskie. Ubezpieczenie tez wielokrotnie tańsze, niż w takim LA.
My z moją cały czas nie możemy się zdecydować. Ona chce do British Columbii, a ja mam wszystko dopięte na ostatni guzik w Jackson, Wyoming. To dosłownie przez płot od Yellowstone i nie ma poza kilkoma dniami rocznie na Hokkaido lepszego miejsca do snowboardowania.
Ech. Decisions decisions. Żeby Ci Amerykanie byli odrobine mniej popieprzeni, to decyzja byłaby prosta.

2 polubienia