#328 - Mały młody człowiek

Originally published at: #328 – Mały młody człowiek – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast i zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

5 polubień

Skoro Paweł wspomniał, o jakie rozwody chodzi?

A to mój - stare dzieje. :smiley: Ale faktycznie początek podcastu gdzieś ocierał się o koniec mojego poprzedniego małżeństwa, a przynajmniej myślami jeszcze byłem przy tej sprawie, bo ze względu na kredyt ciągnęła się dość długo. :smiley:

3 polubienia

Tych szczegółów z Twojego życia nie znałem.

Haha, no niby podcast nam towarzyszył przez tyle lat, ale faktycznie nie mówiliśmy o WSZYSTKIM. :wink: Ale to nic szalonego - młode małżeństwo byliśmy, takie smarki (poznaliśmy się w liceum). Po niecałych 10 latach wspólnych i dwóch latach małżeństwa zdecydowaliśmy się jednak rozstać. Na szczęście nie mieliśmy dzieci, więc tu nie było problemu, ale problem pojawił się przy wspólnie wziętym kredycie na mieszkanie, bo musiałem go przejąć na siebie (zdecydowaliśmy, że ja spłacając wszystko co Ola wpłaciła na mieszkanie - przejmuję je na siebie). I z tym było trochę bujania, bo w międzyczasie jeszcze mnie przenieśli z jednej firmy do drugiej (z Ringier Axel Springer do Onetu) i mi się przez to historia pracy posypała i musiałem pół roku znowu czekać aż mi pozwolą wyliczyć zdolność kredytową… :wink:

Ale ostatecznie wszystko się udało. :slight_smile:

15 polubień

No nie powiem, ale też mnie zdziwiłeś @6ghost9 . Ale najważniejsze że wszystko sie udało.

Żeby nie było, ze Orzech ma za długi język, to Wojtunio już pare razy o rozwodzie wspominał, tylko jakoś nikt chyba wcześniej nie pomyślał, że to nasza sprawa :wink:

10 polubień

Tak, pewnie gdzieś się przewinęło. :slight_smile: Natomiast żeby było jasne - nie mam żadnego problemu z opowiadaniem swojej historii z przeszłości i nie mam ani cienia złych emocji z tym związanych, więc jak pytacie z ciekawości to odpowiadam. :slight_smile:

6 polubień

Spoko Wojtek, ale o siusiaku w podcaście nie będę mówił, więc możesz się czuć spokojny

15 polubień

Kurde to miało iść jako DM, jak się usuwa wiadomości

19 polubień

Już Ci sprawdzam.

14 polubień

Ja tylko zapytałem o coś o czym sami powiedzieli w podcascie…

Zmieniając temat
W ramach alternatywy dla spendee - polecam monefy, bo cebula (a mojego banku i tak nie wspierają w spendee :v)

1 polubienie

Polecam muzykę z intro Mody Na Sukces jako dzwonek telefonu! Używam chyba od roku, jest epicko :+1: :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jakie zło… Szacun

Ja mam outtro OPM jako budzik - idealne na poranki :smiley:

Szanuje za trolling w zakładkach <3

5 polubień

co do spendee to jest mozliwosc skorzystania przez testflight i ekhm premium lifetime tam jest :wink:

1 polubienie

probowalem tak i premium mi nie dzialalo

hmm pamiętam, że ja też miałem z tym problemy, ale teraz nie siedzę już na becie a premka lifetime pozostała c: