#320 - elo elo

Originally published at: https://yeswas.pl/ywp/320-elo-elo/

Zostań naszym patronem, wesprzyj Yes Was Podcast i zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:00:59 — 70.2MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

2 polubienia

image

Piękna okładka~!

4 polubienia

@pawelorzech zacząłeś już słuchać podcasty Myke’a o długopisach?:wink:

Nieee, jestem jeszcze normalny

1 polubienie

W temacie notesów mogę bardzo polecić do zapisywania pierdół taki notes: https://a.aliexpress.com/_BO9R7A
(ja kupowałam z tego linku, ale wtedy była darmowa wysyłka i jeszcze były kupony i ostatecznie wydałam 5zł) ma papier kamienny i zmywalny długopis w zestawie, który po napisaniu można zetrzeć mokrą szmatką tak, że nie zostają ślady, chyba że się mocno dociska długopis, wtedy widać małe wgniecenia. Ja swoje codzienne plany zajęć piszę od jakiegoś miesiąca na pierwszej stronie.

5 polubień

Jestem splamiony :joy:

1 polubienie

PS. Nowe odcinki już normalnie, regularnie pojawiają się na YouTube. A to pierwszy z takmi nowymi, ładnymi, delikatnymi kolorkami:

@pawelorzech a nie myślałeś o tym jako notatniku?

Myślałem, ale ja nie notuję aż tyle, żebym wchodził w notowanie za parę koła :smiley:

Jak już pół odcinka było o Rolexach i Omaga to nasuwa się pytanie, kiedy gościnny występ Testovirona? xD

2 polubienia

To w temacie zegarków ja się pochwalę jak flexuje AW5 od lutego. :joy:

Ostatnio ustawiłem widoczną na zdjęciu tarcze i od tego momentu WSZYSCY zauważają ten zegarek i go propsują :smiley:

Ostatnio pożyczyłem też od taty pasek widoczny na drugim zdjęciu i chciałem zwrócić uwagę na ten przepiękny kolorowy splot. Subtelny, a robi mega robotę. Niestety z tego co wiem ten model już niedostępny w dystrybucji od Apple.

Tacie pozyczylem nocny błękit, który też jest piękny, ale ten robi na mnie większe wrażenie.

Dobra, koniec tego przechwalania się. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Co do Dekudeals to nie wiem czy był w podcaście, ale na forum jak najbardziej. Jak ktoś chce cebulić i się bawić ze zmianą kraju to polecam również https://eshop-prices.com/games gdzie każda gra ma ranking państw wg ceny. Często bywa tak, że promocja jest jedynie w kilku krajach, np. USA, Kanada, Meksyk i tylko tam można grę tanio wyrwać w danym momencie. :slight_smile:

1 polubienie

Pokazała mi się darmowa wysyłka, ale działa tylko przy 1 sztuce, nie ma trackingu i ma prognozowana dostawę na koniec lipca.
Zamówione, może dojdzie :wink:

2 polubienia

Nikt w ogóle nie zauważył ze mam tysiąc razy lepsza jakość dźwięku xD

Najważniejsze że wcześniej była ogromna różnica pomiędzy Tobą i Wojtkiem, która w końcu przestanie się rzucać w uszy :slight_smile:

1 polubienie

Ja się zorientowałem, że masz nowy mikrofon tylko po dźwięku klawiatury, ale niestety na super głośnikach w samochodzie to gówno usłyszę, a nie różnicę w jakości : D

3 polubienia

Nasuwa się zatem pytanie: warto było? :wink:

Było warto, nie mam już OCD :smiley:

Oczywiście, że zauważył, tylko o tym nie napisał. Od pierwszych słów dało się wyczuć, że jest kolosalna różnica, tylko nie wiedziałem czy to softowo ogarnąłeś czy mikrofon zmieniłeś.

imo warto, może ktoś na głośnikach nie odczuje różnicy, ale ja na swoich słuchawkach “audiofilskich” słyszę dużą zmianę na plus

Powiem tak: a to nie jest jeszcze moja finalna forma. Za dwa miesiące będzie jeszcze lepiej :smiley:

1 polubienie