#320 - elo elo

Paweł, ramię do mikrofonu tak dużo nie zmieni :joy:

To akurat nie będzie to. Generalnie historia jest długa i zagmatwana i to nie jest jeszcze mój finalny mikrofon (ale już jesteśmy blisko, bo to mikrofon “oczko” niżej)

To było pytanie retoryczne i trochę żarcik „ :wink:
Nawet jak niewiele osób by zauważyło różnice to twórca zawsze lepiej się czuje wiedząc ze coś robi lepiej. On zauważa większe detale i ich poprawianie jest immanentna częścią zadowolenia z robienia rzeczy :slight_smile:

3 polubienia

Jest prawdą to co mówisz. I odpada kompleks “robię to pięć lat i nie brzmię świetnie”, bo teraz już jednak tak brzmię. Przez wiele lat nie będę musiał już myśleć o jakości dźwięku, bo będzie ona rewelacyjna. To mikrofony, one się raczej nie starzeją jakoś specjalnie :slight_smile:

2 polubienia

Czyli ten długopis już masz? :wink:

1 polubienie

@pawelorzech mysle ze to akurat dla Ciebie

2 polubienia

W ogóle to jest super świetny i eko pomysł. Szkoda tylko, ze trzeba wydać 200zł za notes. Z drugiej strony - kupujesz go raz na zawsze (według założenia panów z rocketbook)…

Panie dyrektorze @pawelorzech, bardzo sympatyczna playlista, dobrze się przy niej pracuje :smiley:

1 polubienie

Bardzo mnie to cieszy

Rocketbook ma to co tobie by sie przydalo czyli taka ala automatyzacje ze skanujesz i wysyla ci skan do wybranej przez ciebie aplikacji wiec w skali 25lat moze zwroci ci sie notes liczac w stosunku do zaoszczedzonego czasu :smiley:

jest tez ciut tansza opcja
https://www.amazon.co.uk/Elfinbook-Notebook-Reusable-Storage-Everlast/dp/B07BK3DD97/ref=asc_df_B07BK3DD97/?tag=googshopuk-21&linkCode=df0&hvadid=205271670223&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=6324844518503000903&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1007850&hvtargid=pla-628867456952&psc=1

1 polubienie

takie “automatyczne” notesy pamiętam były na Amazonie swego czasu, pamiętam jeszcze

Zainteresowaliście mnie Panowie!

ja widzę po sobie, że wszystkie te programy GTD są spoko i w ogóle ładne, synchronizują się, ale… nic mnie tak nie trzyma w ryzach jak rozpisany plan na kartce w notesie. I potem jak zrobie to albo ptaszek albo skreślanie!
Nozbe chowam sobie w tle i go nie widzę, kartka cały czas na mnie patrzy! Jak sobie zapisywałem rzeczy, kończyła się strona to musiałem przepisywać to czego nie zrobiłem - jak musiałem to przepisać 3 raz to już szybciej było zrobić :slight_smile:
Ten mini notesik za 15 funtów wygląda spoko! Chyba się zastanowię.

Nadganiam odcinki więc odkopuję.

@pawelorzech dopóki nie zakupisz Omegi (:heart:) a chciałbyś mieć zegarek który latał (i wciąż lata) w kosmos, z oficjalną rekomendacją NASA itd. to sobie spraw G-shock Dw5600. Zaczynają się od $40 więc z domu nie wylecisz :wink:

Dodatkowo: nosił go m.in. Keanu Reeves w “Speed” :blush:

Tak więc +10 do szacunku na dzielni

1 polubienie