#308 - Grupa krwi PGP

Originally published at: #308 – Grupa krwi PGP – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:05:08 — 60.4MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

2 polubienia

Hmm, w Pocket Casts jeszcze nie ma… :sweat_smile:

30 min później jest :slight_smile: idealnie na wyjście z pracy.

2 polubienia

Mam pomysł, który uczyni mnie bogatszym, niż Bezos.
Trzeba tak zmodyfikować te opaskę, żeby zamiast „niczego” emitowała słyszalną tylko dla mikrofonów wersje never gonna give you up. Wyobrażacie to sobie? Siada taki Ziobro przed komputerem, zaciera tłuste raczki, już dzwoni do sędziów, już dogaduje wyroki, a tu jeb! :notes:I just wanna tell you how I’m feeliiiing:notes:

9 polubień

Jeśli ktoś chce, to TU ma playlistę Radio Free Roscoe na Apple Music :slight_smile:

3 polubienia

Klapka w telefonie jest po to, żeby można było ją zamknąć z hukiem jak się skończy rozmowę z kimś, kto Cię zdenerwował. Niestety niczego lepszego nie wymyślono od czasu telefonów stacjonarnych, w których można było pieprznąć słuchawką, bo nawet najbardziej egzaltowane wciśnięcie czerwonej słuchawki nie niesie takiego ładunku emocjonalnego. :grin:

8 polubień

Co do opaski, to jest to chyba wersja consumer grade słynnego szumidła które występowało w nagraniach prezesa KNF. Generalnie jestem nastawiony sceptycznie, bo jak widać nawet pozytywna ocena urządzeń przez trzyliterowe agencje nie pomaga jeśli nagrywający jest odpowiednio zmotywowany.

3 polubienia

@pawelorzech pytałeś o coś podobnego do Cortexu. Pewnie rzecz względna, co to znaczy podobne, ale może spodoba Ci się The Podcast (thepodcast.fm)? Panowie też rozmawiają o tym, jak pracują, dyskutują książki i różne idee.

Disclaimer: jednym z hostów jest mój szef i Wasz gość, a ja słucham wyrywkowo :stuck_out_tongue: Ale to serio najbardziej zbliżony podcast, jaki znam.

4 polubienia

Gratulacje dla Wojtka i małżonki :baby_bottle:

7 polubień

Skąd info? :slight_smile:

1 polubienie

Z kanału Arleny

4 polubienia