#302 - Nowy rok, stary ja

Originally published at: #302 – Nowy rok, stary ja – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:06:56 — 55.7MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

4 polubienia

Pierwszy.

1 polubienie

Już nawet na Squidzie jesteście :smile:

1 polubienie

No to mnie Paweł natchnął, to znaczy od pewnego czasu już się brałem za ogarnięcie telefonu, ale teraz podcast mnie pchnął do tego ostatecznie. Na początek wywaliłem z telefonu, wszystko czego nie używam, a potem wziąłem się za ekran główny.

Teraz tylko kwestia skończenia konfiguracji rock ticka (wygrał przez to, że flow mi pasuje i ma najlepszego widgeta) i koniec.
Widget Twittera i google search wyleciały na lewy ekran, apki które nie były tak ważne poleciały w cholerę i oto jestem. Zobaczymy jak będzie z produktywnością.

1 polubienie

Co do Panic, to oni nie zrobili Firewatch i Untitled Goose Game, tylko są wydawcą tych gier. Za chodzenie po lesie odpowiada Campo Santo, a wkurzanie ludzi jako gęś House House.

1 polubienie

Ups! Mają na stronie to myślałem, że zrobili - odszczekuję! :smiley:

1 polubienie


Też mnie @pawelorzech zmotywował do porządków na ekranach. M. in. pozbyłem się ikony Telefonu (już dawno siedziała w katalogu, teraz całość wyleciała na drugi ekran).

3 polubienia