#297 - Jezu to jest przyszłość

Originally published at: #297 – Jezu to jest przyszłość – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:12:33 — 60.4MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

1 polubienie

Nowa forma After Dark. Trochę się tam rozgadaliśmy.

2 polubienia

@pawelorzech jak chcesz mieć wyniki Google, ale aby były prywatne to polecam Startpage.com Od lat to moja podstawowa wyszukiwarka razem z DDG. Qwant.com też jest spoko.

Niestety sprzedali się firmie która robi reklamy

4 polubienia

O proszę, przeoczyłem tego newsa. No to czas na małą zmianę :wink:

@6ghost9

Poza Polakiem z kłem narwala był tam też ten gościu:

Jakby ktoś kiedyś napisał taki scenariusz to by go wyrzucono do kosza jako przegięty.

5 polubień

Wychodzi na to, że #300 będziemy słuchać do uszków w barszczu, kapuchy z grochem i karpia…

EDIT: zacząłem słuchać tego odcinka i usłyszałem, że image @6ghost9 też doszedł do takiego wniosku :wink:

3 polubienia

Przegrzewające chromecasty niby się zdarzają, źle to wygląda bardziej na case wadliwych egzemplarzy, a nie ogólnie problemów z chromecastem jako takim. Przykładowo parę dni temu grałem ładnych parę godzin, zaraz później szło normalne streamownako wideo, potem znów chwila gry i nie było problemów :wink:
W ogóle cieszę się, że nie tylko ja jestem wariatem, który uważa, że ‘future is now’. Zresztą wygląda na to, że wszędzie gdzie usługa jest dostępna w Europie ludzie są zadowoleni. Teraz czekać tylko aż usługa ogarnie wszystkie problemy wieku dziecięcego

3 polubienia

wiec juz uzytkownicy iPhone placacy w metrze w londynie za bilet nie beda wkurzali innych podroznych w godzinach szczytu hehe

1 polubienie

Dokładnie tak! Teraz nie będę gorszego sortu :smiley:

1 polubienie