#273 - Śmieszny żarcik od środka

acha jeszcze ws forum i tego czy należy o nim wspominać w każdym odcinku YWP (oczywiście należy!) - od tygodnia wg moich statystyk ja tu spędzam więcej czasu niż na FB. To może nie jest wyczyn w moim wydaniu bo naprawdę mam na nich alergię i tylko określone grupy sportowe i wydarzenia biegowe w zasadzie mnie tam trzymają to zobaczyłem u siebie nawyk, że jak mam chwilę wolniejszą przy kompie to wolę wejść na forum i nadgonić zaległe posty niż “scrolować walla”. Tyyyyyyle dobra!

3 polubienia

Masz na screenie:

1 polubienie

W Overcaście (:crown:) się zmienia :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Dla ułatwienia klikania:

Gacie tu: https://meskarzecz.com

Pacsafe tu: https://niedajsieokrasc.pl

5 polubień

Chyba coś przegapiłem bo nie było wcześniej nic o pihole a prowadzący rozmawiali jakby było

Nie muszę płacić abonamentu jak używam netflixa/hbo/YouTube. Tylko jeśli oglądasz BBC player jesteś zobligowany do zapłacenia i mogą Cię wtedy zeskanować właśnie.

1 polubienie

A co do obrazków rozdziałów, u mnie na Pocket Cascie przy ściągniętym odcinku wszystko się ładnie zmienia.

1 polubienie

Pobrałem właśnie ponownie ostatni odcinek w Pocket Cast i u mnie nie działa nadal :confused:

Co to znaczy? Bo ja sprawdziłem na PC i działa, więc musisz dać więcej info i spróbujemy się dowiedzieć o co chodzi

A jaki masz system operacyjny?

Android. Może to to? Chociaż co jest dziwne w innych podcastach mam i rozdziały i okładki

Trzeba przeprowadzić dochodzenie, bo z tego co widze, to może być to. Może inna wersja, czy coś. A masz to włączone? Znalazłem na reddicie.

You have to choose “Use Embedded Artwork” option for individual episode art to show. It’s a toggle in Appearance

Mam włączone

Pytam dla kolegi…

Czy możemy od czasu do czasu (na stałe?) zastąpić jednego z hostów przemiłym głosem Dyrektora Finansowego?

*hides behind the bushes*

7 polubień

Zobaczymy co da się zrobić.

1 polubienie

Nagrajcie parę sampli do wykorzystania jako dzwonek telefonu/sygnał powiadomień :wink:

Oho!

Żony i narzeczone go nienawidzą [ZOBACZ CZEMU]