#273 - Śmieszny żarcik od środka

O, jeszcze mi się przypomniało - czy ktoś (patrzę na Ciebie @Rzast) zauważył, że w tym odcinku były różne okładki rozdziałów? :smiley:

Ciężko zauważyć okładki trzymając telefon w kieszeni podczas słuchania, ale mimo to doceniam postaranie.

1 polubienie

Same here.
Ale specjalnie przesłucham jeszcze raz z komórką przed oczami. Skoro się @6ghost9 postarałeś, to zrobię to specjalnie dla Ciebie.
.
.
No homo. :wink:

2 polubienia

Sam mówiłeś, żeby to przetestować, więc to zrobiłem! :wink:

1 polubienie

Tez nie zauważyłem, ale teraz pobrałem na nowo i w Overcascie się pieknie wyświetlają.

Są na podgladzie rozdziałów, ale myślałem że zmieni się okładka podczas odtwarzania :expressionless:

1 polubienie

U mnie w Pocket Cast niestety w YWP nie pokazuje rozdziałów ani okładek (w kilku innych podcastach to działa bez problemu).
@pawelorzech u Ciebie dobrze to działa na PC?

1 polubienie

Mam nadzieje, ze nie. Muszę wygrać ten zakład.

1 polubienie

A masz pobrany odcinek, czy streamujesz? Bo mi się w Overcascie ani rozdziały, ani rozdziałowy artwork nie pojawia, dopóki nie zcashuje się cały plik.

Zawsze pobieram. I co dziwne tylko w YWP nie pokazuje mi rozdziałów…

Nie widze innego wyjścia, jak tylko PRZESIADKA NA OVERCAST :smiley:

1 polubienie

Na Androidzie może być pewien problem z tym :wink:

Jak to mawiają chłopaki z MacGadki: nie ma takiego problemu, którego nie da się zalać pieniądzem - jeśli chcesz okładki rozdzialow, to sprawa jest bardzo prosta: kup iPhone’a, zainstaluj Overcast, no i voila! :wink:

2 polubienia

W Podcast Addict, którego @Rzast poleca działa ale jakoś nie umiem się przekonać do tego programu, a próbowałem kilka razy już

Nie sądzę, że chodzi o obyczaj licencję musisz płacić nawet jak używasz tylko komputera do Netflix.

2 polubienia

Ja to w ogóle nie rozumiem niepłacenia licencji na Wyspch, a wśród polaczków na zmywakach w UK to szalenie popularne. Ale przecież to za te pieniądze powstają Top Gear, którego swoją drogą pierwszy odcinek nowego sezonu jest rewelacyjny, Planet Earth, czy choćby The Graham Norton Show.
No jak za takie skarby nie płacić?

3 polubienia

Ja mieszkałem 6 miesięcy i polaczki mówili że jak masz polska telewizję to nie musisz płacić. Pewnego dnia przyszedł pan z jakim urządzeniem i mówi, że będzie mandacik £1000 za brak licencji. Udało się wytłumaczyć, że zostałem wprowadzony w błąd i zapłaciłem za kwartał i zrobiłem kwartalne zlecenie za licencję i już leci 14 rok. Wiem, że nasi rodacy na wyspach słysząc to stykają się po głowie bo w naszych genach jest oszukiwać system i tym samym sobie szkodzimy.

3 polubienia

O, prawda. Też nie mam. Nie wiem dlaczego. Normalnie są!

Co do wwpomnianych przez @6ghost9 reklam na jego telewizorze. PiHole zapewne pomoże, jednak nie zablokuje telemetrii. W tym wypadku pomoże tylko blokada IP na routerze lub firewallu. Ewentualnie sprzętowy firewall w postaci wspomnianej wyciągniętej wtyczki😎
https://reddit.com/r/pihole/comments/c1uf43/is_it_possible_to_block_a_smart_tv_from_sending/

2 polubienia

czy ja mogę prosić o linki do tych sklepów z promocjami? Ja uwielbiam opcję “podcast sprzedaje” i wiem, że firmy współpracujące też robią sobie statystyki zasięgów danych kodów rabatowych więc chętnie (przy okazji robiąc cebula deal) wesprę podcast (czy może w tym momencie @6ghost9). Dziękuję ślicznie :slight_smile:

2 polubienia