#272 - W samych majtkach...

Originally published at: #272 – W samych majtkach… – YesWas | Podcast

Dziękujemy za przesłuchanie tego odcinka. Yes Was Podcast powstaje dzięki waszemu wsparciu. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Discordzie, Telegramie lub Reddicie. Możesz też napisać do nas maila:

Do usłyszenia za tydzień!

https://media.blubrry.com/yeswaspodcast/p/pnut.pl/podcast/YesWasPodcast-odcinek_272.m4a

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:01:17 — 51.6MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

4 polubienia

Bardzo dobry odcinek, forma zwyżkowa ostatnio! :+1:

1 polubienie

Kurde… jeszcze nie skończyłem słuchać ale naszła mnie potrzeba sprostowania informacji na temat wielkości pinty w UK. Otóż, Orzech chciał był przytoczyć wielkość pinty jako 473ml. Oczywiście informacja ta byłaby prawdziwa gdyby Orzech mieszkał w, na ten przykład, New Yorku a nie w Londynie. Wielkość pinty w UK to 568ml co łatwo można sprawdzić idąc do najbliższego off-licence żeby kupić poranną pintę mleka (trza mieć co wlać do herbaty).

Żeby było śmieszniej temat objętości różnych opakowań alkoholowych na wyspach jest o wiele bardziej ciekawy i można by mu poświęcić cały wątek! :wink: Dla porównania polecam zobaczyć wielkość puszek i butelek w tymże off-licence. A prawdziwą misją kupienie puszki o wielkości 568ml czyli rzeczonej już pinty.

I tak nikt tego pewnie nie przeczyta ale się uzewnetrzniłem.

9 polubień

Tak jak się mój angielski kolega śmieje: Pinta piwa jest głównym powodem, dla którego uk nigdy w pełni na system metryczny nie przejdzie. 68ml piwa w pubach mniej i zaczną się bójki :wink:

4 polubienia

Panie @pawelorzech te Backupy na kanałach w telegramie bardzo dobry pomysł, będę korzystał. Wiecie czy to miejsce jest jakoś limitowane ? Jakieś ograniczenia co do wielkości pliku są ?

2 polubienia

Dobry odcinek, bo był Survivor.

3 polubienia

Ej coś te statystyki są chu… :slight_smile: gdzie Singapur?

1 polubienie

Plik max 1,5GB. Tyle - więcej ograniczeń nie ma.

O, masz zupełna rację! Ja też coś myślałem, że ta pinta trochę za mało ma jednak. Ale zaufałem Google. Dzięki za sprostowanie!

1 polubienie

Co do survivora. Zaxhecilem 2 osoby mówiąc, że Survivor to jest taka real life gra o tron, tylko złożona z samych intryg, gdzie kazda finta ma w sobie kolejna, sztylet w plecach maja swoje sztylet w plecach i czasem naprawdę nie wiesz co się stanie, za kolejne 5 minut. To tak jakby kto się zastanawiał, czy oglądać :wink:

3 polubienia

Co do tytułu…


Pozdro dla @6ghost9 :ghost:

1 polubienie

A w ramach zastanawiania się nad pixelem:

Zrobione przez moja dyrektor finansowa, jej pixelem 3a i to już jest po whatsappowej kompresji :wink:

4 polubienia

Hot. Damn…

2 polubienia

Haha, nawet nie zauważyłem, nie wiem co za magia tam się stała. Ale i tak fotka robi robotę jak nie wiem.

mocno paruje ( ;

Dokładnie… uważam, że zdjęcie jest fatalne

2 polubienia

Serio?
Pokaż więcej fotek.

1 polubienie

BTW. Czasami mam tak, że czuję, że coś nam wyszło. Ten czuję, że nam wyszedł.

4 polubienia

Pytanko: to aplikacja od aparatu “upiększa” te wszystkie zdjęcia w Pixelu? Jest jakaś opcja żeby to wyłączyć?