#272 - W samych majtkach...

Originally published at: https://yeswas.pl/ywp/272-w-samych-majtkach/

Dziękujemy za przesłuchanie tego odcinka. Yes Was Podcast powstaje dzięki waszemu wsparciu. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Discordzie, Telegramie lub Reddicie. Możesz też napisać do nas maila:

Do usłyszenia za tydzień!

https://media.blubrry.com/yeswaspodcast/p/pnut.pl/podcast/YesWasPodcast-odcinek_272.m4a

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:01:17 — 51.6MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

4lajki

Bardzo dobry odcinek, forma zwyżkowa ostatnio! :+1:

1lajk

Kurde… jeszcze nie skończyłem słuchać ale naszła mnie potrzeba sprostowania informacji na temat wielkości pinty w UK. Otóż, Orzech chciał był przytoczyć wielkość pinty jako 473ml. Oczywiście informacja ta byłaby prawdziwa gdyby Orzech mieszkał w, na ten przykład, New Yorku a nie w Londynie. Wielkość pinty w UK to 568ml co łatwo można sprawdzić idąc do najbliższego off-licence żeby kupić poranną pintę mleka (trza mieć co wlać do herbaty).

Żeby było śmieszniej temat objętości różnych opakowań alkoholowych na wyspach jest o wiele bardziej ciekawy i można by mu poświęcić cały wątek! :wink: Dla porównania polecam zobaczyć wielkość puszek i butelek w tymże off-licence. A prawdziwą misją kupienie puszki o wielkości 568ml czyli rzeczonej już pinty.

I tak nikt tego pewnie nie przeczyta ale się uzewnetrzniłem.

9lajków

Tak jak się mój angielski kolega śmieje: Pinta piwa jest głównym powodem, dla którego uk nigdy w pełni na system metryczny nie przejdzie. 68ml piwa w pubach mniej i zaczną się bójki :wink:

4lajki

Panie @pawelorzech te Backupy na kanałach w telegramie bardzo dobry pomysł, będę korzystał. Wiecie czy to miejsce jest jakoś limitowane ? Jakieś ograniczenia co do wielkości pliku są ?

2lajki

Dobry odcinek, bo był Survivor.

3lajki

Ej coś te statystyki są chu… :slight_smile: gdzie Singapur?

1lajk

Plik max 1,5GB. Tyle - więcej ograniczeń nie ma.

O, masz zupełna rację! Ja też coś myślałem, że ta pinta trochę za mało ma jednak. Ale zaufałem Google. Dzięki za sprostowanie!

1lajk

Co do survivora. Zaxhecilem 2 osoby mówiąc, że Survivor to jest taka real life gra o tron, tylko złożona z samych intryg, gdzie kazda finta ma w sobie kolejna, sztylet w plecach maja swoje sztylet w plecach i czasem naprawdę nie wiesz co się stanie, za kolejne 5 minut. To tak jakby kto się zastanawiał, czy oglądać :wink:

3lajki

Co do tytułu…

Pozdro dla @6ghost9 :ghost:

1lajk

A w ramach zastanawiania się nad pixelem:

Zrobione przez moja dyrektor finansowa, jej pixelem 3a i to już jest po whatsappowej kompresji :wink:

4lajki

Hot. Damn…

2lajki

Haha, nawet nie zauważyłem, nie wiem co za magia tam się stała. Ale i tak fotka robi robotę jak nie wiem.

mocno paruje ( ;

Dokładnie… uważam, że zdjęcie jest fatalne

2lajki

Serio?
Pokaż więcej fotek.

1lajk

BTW. Czasami mam tak, że czuję, że coś nam wyszło. Ten czuję, że nam wyszedł.

4lajki

Pytanko: to aplikacja od aparatu “upiększa” te wszystkie zdjęcia w Pixelu? Jest jakaś opcja żeby to wyłączyć?