Survivor 🔥

Czy naprawdę nikt nie ogląda? Nic a nic?
Naprawdę nie mam z kim porozmawiać o wczorajszym finale? O tym, które sezony są najlepsze, o tym kto jest najlepszym, a kto najgorszym zwycięzca? O naszych nominacjach do Survivor: Legends? O najbardziej robbed zawodnikach?
Przecież to koszmar. @pawelorzech coś mówił, ze będzie oglądał, ale a) nawet nie wiem, czy my o tym samym show mówimy, b) zanim on nadgoni, żeby się dało pogadać to będzie 2020.
Masakra. Żeby Polak z Polakiem nie mógł porozmawiać o jednej z najwspanialszych rzeczy jakie przyniosła nam telewizja.

FML :broken_heart::broken_heart::broken_heart:

Obraz

1 polubienie

To powiedz od czego zacząć, gdzie można obejrzeć itd. Bo ja JESZCZE nie obejrzałem, ale chcę to zrobić.

Uwielbiam to. Ktoś coś rzuci, a ty się domyślaj o co chodzi…
https://www.netflix.com/title/80113647
https://www.netflix.com/title/80046729
Który? Czy jakiś inny?

1 polubienie

Jak oglądać:

Ja kupuje w iTunes US, ale wszystkie sezony są dostępne w Prime Video w USA. Wiec musiałbyś pokombinować z VPNem.
Ale szczerze? Jak czegoś nam nie chcą dać oficjalnie, to uważam, że śmiało można piracić. Tylko ciężko będzie coś znaleźć w wysokiej jakości. Zwłaszcza starsze sezony.

Co oglądać:

Survivorka można podzielić na dwie części na dwa sposoby.

Sposób pierwszy:

  • sezony 1-16 - nadawane i dostępne tylko w 4x3.
  • od 17-go sezonu - 16x9 HD

Sposób drugi:

  • Odcinki z wyłącznie nowymi graczami.
  • Odcinki z powracającymi graczami, którzy mają już jakaś historie.

Na początek polecam oglądanie odcinków HD z wyłącznie nowymi graczami - raz, żeby jakość jak z kalkulatora nie zraziła, dwa, żeby nie mieć problemów ze zrozumieniem niektórych graczy/relacji.

Więc na początek polecę trzy, jak „zażre”, to śmiało mogę polecać następnych 35 w odpowiedniej kolejności :wink:

Sezon 19 - jeden z lepszych sezonów, pierwszy sezon w którym występuje gracz, który wywrócił całe show do góry nogami. Do dziś uczestnicy wzorują się na jego stylu gry. Jest jedna rzecz w tym sezonie, która bardzo, ale to bardzo wkurza, ale nie mogę nic powiedzieć, żeby nie zepsuć oglądania.

Sezon 37 - świeżynka z zeszłego roku, ale absolutnie fenomenalna obsada. Niesamowite zagrania, satysfakcjonujący zwycięzca i generalnie bardzo przyjemnie się ogląda.

Sezon 28 - bardzo dobra obsada, dużo śmiechu dzięki kilku graczom, sensowna gra i wystarczająca ilość knucia.

Zanim ktoś zacznie oglądać cokolwiek, prosze się tu do mnie zgłosić, żebym z grubsza wyjaśnił zasady, żebyście nie musieli się drapać w głowę w trakcie oglądania.

2 polubienia

Inny.

1 polubienie

No. I można było tak zrobić na początku…
No to nie widziałem ;D

1 polubienie

BARDZO polecam. To jest reality show, jak żadne inne (żaden inny?). Wciąga bardziej, niż Gra o Tron i Breaking Bad razem wzięte. Serio. I dodam jeszcze, że jest patologia-free. Nie ma nic wspólnego z żadnymi Big Brotherami, Housewivesami, czy innymi Jersey Shore.
Takie trochę guilty pleasure dla nieidiotów. :wink:

1 polubienie

Działa zalogowanie się do Amazon Prime, przejście na .com po VPN i odpalenie. Więc mogę oglądać Survivora legalnie bez problemu! Jedyny minus?

“Season 1, 3, 12-28 included with Prime” Co znaczy, że inne sezony muszę albo kupić albo ukraść, ale i tak wystarczy mi chyba na początek tyle. Zobaczę 19, 28, 37 mogę gdzieś znaleźć.

1 polubienie

Czwarty odcinek 37 sezonu. Mam nadzieję, że niedługo wyleci Natalie. Ale to jest dobre. :100::fire:

1 polubienie

Mówiłem? Mówiłem? :slight_smile:

1 polubienie

are you f…g kidding me? 38 sezonów???

2 polubienia

Dokładnie. I raczej prędko nie skończą. DZIĘKI BOGU.

Shit :smiley: Dobrze, że nie mam takich nałogów.

Lepiej nie zaczynaj. Za dobre to jest. Nie żartuje.

1 polubienie

Jeżu jaki ja jestem szczęśliwy. Wreszcie będę miał z kim gadać! Może jeszcze ktoś się skusi? :slight_smile:
Paweł, jeśli teraz Ci się podoba, to od siódmego odcinka jest jeszcze lepiej. Dużo lepiej.
Ogólnie to prawie zawsze druga połowa sezonu jest lepsza.
Ale Ci zazdroszczę. Oglądać Survivor pierwszy raz to uczta.

1 polubienie

Jak jeszcze @pawelorzech mówi, że większość się da ogarnąć z amazona + proxy, to jeśli zostanie mi następny tydzień chorobowego, to pewnie z nudów ogarnę. Ech co wy tu ze mną robicie.

1 polubienie

Nie życzę zdrowia zatem :smiley:

Wyleciała!!! Ale dobrze.

Straszna wiedźma.

1 polubienie

https://streamable.com/rk60w

1 polubienie