Życzenia Świąteczne 2020

Wprawdzie w tym roku nie udało się zorganizować Secret Santa, ale to nie znaczy, że nie możemy na forum zrobić trochę świątecznego klimatu. Zaraz zaczną się pojawiać tony postów z prezentami, a na razie proponuję, aby każdy kto ma ochotę złożył pozostałym Wąsaczom życzenia. Pozwolę sobie zacząć już dzisiaj, bo jutro wiele osób nie będzie miało czasu na takie głupoty:
Życzę Wam Wszystkim, aby przyszły rok, bez względu na symboliczność tej tranzycji, był lepszy od tego, który mija. Gwałtownej zmiany nie będzie, ale życzę Wam, aby wszystko systematycznie szło ku lepszemu. Dla jednych ten rok był tragiczny, dla drugich całkiem niezły, dla kolejnych bardzo zacny, ale zawsze jest miejsce na poprawę.
Dyrekcji życzę wielu doskonałych odcinków, kolejnych pomysłów na rozwój “marki”, żeby nigdy nie zabrakło Wam pomysłów na tematy.
Forumowiczom życzę zachowania spokoju w dyskusjach, zakładania nowych wątków, zawsze znajdowania tej osoby, która świetnie zna się na temacie waszego problemu i życzę Wam kolejnych tysięcy świetnych postów.
A wszystkim Dyrektorom Finansowym życzę cierpliwości do naszych zakupów i nieskończonych pokładów kreatywności księgowej, aby budżet zawsze się domykał.

19 polubień

Szanowni Wąsacze i Wąsaczki, (Wąsiary? lol)

w Święta Bożego Narodzenia wszystkiego co najlepsze, a na cały Nowy Rok spokoju, stałości i stabilizacji. Trzymajcie się tam w tych Internetach! :v:

3 polubienia

4 polubienia

Życzę wam abyście słuchali jak najwięcej mądrych podcastów i stosowali się do rad w nich zawartych. Podcasty odmieniły moje życie na lepsze więc i wam tego życzę :christmas_tree:

3 polubienia

W imieniu wszystkich, którzy zawsze mówią „nawzajem”.

7 polubień

Z mojej strony też najserdeczniejsze życzenia dla Was i Waszych rodzin :slight_smile:

2 polubienia

Zdrowia i mnóstwa gadżetów. I mało kłótni przy rodzinnym stole. I trafionych prezentów.
I żeby szczepionki dotarły na czas i nie powodowały skutków ubocznych.

I sernika. Bo sernik to samo dobro.

image

4 polubienia

Nie umiem składać życzeń, więc…
d2f5eb0e5550bf965b31adc5e27ebdee

3 polubienia

IMG-20201224-WA0004

A tak w ogóle to życzę Wam żebyście się kochani nie zapuścili w tych dziwnych czasach. Nie wpadli w dziwne przyzwyczajenia, w wyobcowanie a może i nawet w nałogi. Życzę Wam żebyście wycisnęli z tej COVIDowej rzeczywistości naukę, pomysły, pasję i nawet pieniądze. Wszyscy na to zasługujecie.
Dbajcie o siebie i bliskich. I spędzajcie miło czas z rodziną. I… Dobranoc. Papa.

4 polubienia

Ja tam lubię wszystkie trzy moje nałogi (wszystkie zaczynaja się na P) i nie mam zamiaru z nich rezygnować :stuck_out_tongue_winking_eye:

A poza tym - najlepszego. Słaby jestem w te klocki, w memy nie umiem wiec po prostu tak