ZWIFT - indoor cycling

Wąsem!
ktoś z Was ściga na ZWIFT? moze wąsowe ustawki czy coś?

2 polubienia

Chore xD, ale ciekawe🤣

1 polubienie

nic chorego, masa ludzi w zimie tak trenuje XD
Pomiar mocy, kadencji, tętna, prędkości. Plany treningowe itd. Masa bajerów, tylko z minusów - sąsiada z dołu poznałem 30min po zamontowaniu zestawu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wrzucam demo jak to wygląda
[wideo usunięte bo robiło problemy na forum --Paweł]

Czemu sąsiada z dołu? Nie wygląda na hałasogenne?

1 polubienie

Powyzej 350W mocy w nogach chodzi jak czołg
Pic rel

:open_mouth: o ciup. To rozumiem somsiada :smiley:

1 polubienie

Widziałem gdzieś nagranie wyścigu takiego. Kilkadziesiąt osób ścigających się w domach w wirtualnym peletonie. Wariactwo, ale robi wrażenie.

2 polubienia

Takie pytanie - czy w tym trenażerze obciążenie zmienia się zgodnie z trasą w aplikacji?
Kiedyś sobie kupiłem trenażer, ale jazda ze stałym obciążeniem to masakryczna nuda xD

A jak już jest taki wątek to może ktoś polecić jaki sprzęt ma najlepszą wartość do ceny i jaki najlepiej kupić? Jakiś czas temu się nad tym zastanawiałem :thinking:

Tak, ten akurat to vortex smart,.wiec jak zmienia mi sie trasa to dostaje obciazeniem, do tego odzwierciedla warunki fizyczne - jazda w peletonie = mniejszy opor wiatru i jade szybciej, wieje w morde to ciężej pedaluje

1 polubienie

https://www.chainreactioncycles.com/mobile/tacx-vortex-smart-trainer/rp-prod125671
Tacx Vortex Smart Trainer | Chain Reaction Cycles

Z reguły sprzetu na szose nie kupujemy z kolegami w PL, bo nie warto xD chyba wszystko mam z UK. crc maja imo najlepsza cene w tym budzecie na vortexa

2 polubienia

Pozwolę sobie odświeżyć.
Wygląda na to, że trenażery wróciły do sklepów - co warto kupić żeby być gotowym na 4 i 5 falę COVID-19?

chciałbym wydać jak najmniej, i mieć obciążenie zmieniane wg automatycznie wg trasy

2 polubienia

Jesli DirectDrive to Wahoo Kickr Core w swojej klasie jest najlepszy