💷 Zrzutka na forum - czerwiec 2019-2020

Jaki tam serwer. Jak dobije do tysiaka, to forum się zwija, a @pawelorzech wymienia X na XS.

Uu, jak chojnie Łukasz. Teraz to mu na pokrowiec starczy!

4 polubienia

Trzeba było tak od razu, to bym wrzucił coś jeszcze :smiley:

@pawelorzech mogę Ci dorzucić te używane earpodsy, o których pisałem w innym wątku to sobie opchniesz po kilka zika lda OLX :smiley: zawsze się dozbiera do XS / XI(?)

BTW. Silnik ARKi3 będzie działał tylko na A12+, więc kto używa ten używa i będzie musiał wymienić telefon

2 polubienia

Jestem. W. Szoku. Jesteście wszyscy chorzy. Ot co! Jak usiądę do komputera to dam wszystkim rangi. Wymienię też tych, których nie mogę znaleźć.

No i tysiak pękł :smiley:

1 polubienie

No i nie mam za bardzo co powiedzieć lol

1 polubienie

Należy wam się po tylu świetnych odcinkach podcastu❤️

2 polubienia

Wszystko potoczyło się tak szybko, że nawet nie zdążyłem się dorzucić. Czuję się teraz odosobniony… :wink:

A tak poważnie, @pawelorzech pomyślcie o Patronite lub innym tego typu serwisie. Gór złota pewnie z tego nie będzie, ale za Waszą pracę i zaangażowanie z @6ghost9 należy Wam się stałe, choćby symboliczne wsparcie, nawet jeśli starczy tylko na kawę raz w tygodniu, by przy niej usiąść i zastanowić się nad następnym odcinkiem podcastu :slight_smile:

1 polubienie

Ej poczekaj… to jest zrzutka na serwer, a nie gratyfikacja za pracę :slight_smile: c’mon. Gdyby za robienie podcastu mieli uzbierać 1000 to bym pomyślał, że wystawiamy im avatara, który do niedawna miał @piotrek69

@pawelorzech kup ładniejszy serwer, zaszalej! :smiley:
A tak na poważnie, to faktycznie Piotrek dobrze gada, ustawcie patronite’a albo coś w formie zrzutki żeby zapodać za to, że jesteśmy z Wami i tyle.

Osobiście, nie przepadam za regularnymi zobowiązaniami, bo nie chcę mieć kolejnej subskrypcji. Wkurwia mnie ten świat digitalowy A.D. 2019, że tak jest ustawiony. Wolałbym jednorazowo ‘wykupić’ sobie dostęp / wesprzeć np raz na rok. Np wpłacam coś . Powiedzmy chcę Wam postawić kawę w miesiącu to płace od razu na 24 kawy i na rok jest spokój.

3 polubienia

Akurat Patronitus jest od dłuższego czasu już, ale mam wrażenie, że tak zwyczajnie nie mieliśmy pomysłu na niego. W sensie - @piotrek69 już wspominał o tym, że chciałby dostawać ekstra kontent np. i to jest absolutnie sensowny pomysł!

Dlatego teraz pracujemy nad odświeżeniem formuły Patronite i faktycznie może jakieś ekstra nagranka, może jakieś wideło… Kombinujemy - ale jakby co to jesteśmy tu:

3 polubienia

Tylko nie idźmy drogą regularnych wpływów please… zróbcie coś jak Arment - raz do roku i przypominajka przed rocznicą, że kawka była dobra, ale kolejny rok się zbliża, więc jak chcesz to wesprzyj.

2 polubienia

Można przelać raz na Patronite albo ustawić kwotę która ma się przelać i koniec. (Raz ktoś tak dał nam 2,5 tysiąca, przez 5 miesięcy po 500zł)

2 polubienia

Jasne, przy rozkminie to przemyślimy, żeby była tak opcja. :slight_smile:

Szaleniec || Blake Carrington || ktoś kto Was po prostu kocha. Nie ma innej opcji. Ja Was szanuję i chętnie dam ze 300 stówy na rok, ale tu moja granica pewnie by się kończyła bo czułbym się nie członkiem fajnego community, a elitarnego klubu golfowego :stuck_out_tongue: a do takich nie chcę przynależeć :slight_smile:

2 polubienia

To było szalone, ja do dziś myślę, że ktoś się pomylił

Ok. Wysłałem rangi wszystkim, których mogłem znaleźć, wciąż czekam na wiadomości od…

  • Peter P,

Proszę dajcie znać, żebym mógł dać wam odpowiednie rangi!

Wszyscy jesteście chorzy, ot co.

Właśnie wypłaciłem 1170zł, które teraz przelewam na serwer i domenę. Jak przeleję, to wrzucę wam tutaj rachunki, żebyście widzieli, że nie kradniemy.

1 polubienie

@pawelorzech pamiętaj potrącić 10% dla siebie i @6ghost9 na jakąś dobrą kawę/czekoladę :smiley:

Od tego jest patron który istnieje od … nie wiem kiedy - @pawelorzech może powie :stuck_out_tongue:
Ja uważam że zrzutka na forum a nagradzanie (w takiej czy innej formie) za podcast to dwa różne, osobne tematy - zwłaszcza że na tym forum jest ciekawie nawet dla ludzi którzy nie słuchają podcastu :smiley:

Yes. Dokładnie tak jest. Z tej kasy nie dotykamy nic, ani grosza. Patrona wydajemy na głupoty. To idzie prosto na domenę + serwer. Jak tylko wszystko się opłaci to wrzucę faktury.

Gdzieś kiedyś w podcaście było coś o fundowaniu kawy w jakiejś apce - o to bym się zastanowił, bo przyznam że niektóre odcinki zasługują na kawę :smiley:
Idealnie gdyby się dało kawę postawić nie obu prowadzącym a pojedynczo - bo może będę miał ochotę nagrodzić tylko jednego? :smiley:

2 polubienia