Zmiany w moderacji

Hej,

Myślałem faktycznie przez dłuższy czas na temat moderacji na forum i przez ostatnie 1,5 roku mieliśmy tutaj trójkę wspaniałych moderatorów - @Rzast, @Pacimierz i @_Kuba. I dzięki nim faktycznie na forum było dużo porządku i chciałem im serdecznie podziękować za to co dla społeczności zrobili. Przygotuję lada moment dla nich dodatkowe znaczki jako zdecydowanie zasłużeni dla forumka.

Jednakowoż - nie przeciągając - chcę wziąć całą moderację na klatę. A to dlatego, że chcę wprowadzić tym samym na forum dyktaturę. Trochę to żart, a trochę nie - jest to nasza społeczność i ostatecznie bierzemy za wszystko jakąś odpowiedzialność. Więc zdecydowaliśmy razem z Wojtem, że ja to wezmę w całości na siebie i w razie czego - będzie na mnie.

Więc podziękujmy chłopakom, bo dali czadu, trzymajcie za mnie kciuki i w razie czego - wołajcie!

18 polubień

Podpisuję się - Orzech po prostu ma za dużo wolnego czasu ostatnio… xD

11 polubień

Czyli co, ZWALNIACIE NAS? xD

3 polubienia

Nie tak! Natomiast faktycznie nie będzie moderacji jako takiej na forumku oprócz “palca boga”.

6 polubień

Wszystko rozumiem, covid = redukcja etatów XD

18 polubień

No to fajny prezent na święta - konkuruje tylko z tym od teściowej (wafelki i kapcie) :wink:

9 polubień

Vivat ADMINOFASZYZM!

8 polubień

To co @Moderators tworzymy swoje forum i zabieramy wszystkich z tego forum?

6 polubień

… tym razem z blackjackiem i paniami lekkich obyczajów :slight_smile:

3 polubienia

Zaraz zaraz to ja też już nie będę moderatorem? A zaraz, przecież nigdy z tego nie skorzystalem…

1 polubienie

33 polubienia

LOL… jesteś chory :smiley:

5 polubień

Dobree :grinning:

2 polubienia

Wyczuwam nowy merch :heart:

Gwoli ścisłości - plakaty

9 polubień

Nasz pan i władca Paweł Orzech : D.

3 polubienia

6 polubień

Przypominam, ze osoby o randze lider dalej maja pełna moderatorska władze, wiec wiele się nie zmieniło. Wiem, bo tez miałem jak mi się ta ranga wbiła :wink:

Wiec właściwie nic się nie zmieniło, bo dalej exmoderatorzy maja pełna moc i zamykanie tematow trwa w najlepsze :wink:

Piotrze, jeżeli jakiś temat został wyjaśniony w pełni w danym wątku, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go zamknąć :slightly_smiling_face: a Szef Orzech, jest świadomy poziomu uprawnień EXmoderatorów :wink: władza moderatorska znacząco różni się aktualnego poziomu uprawnień.

1 polubienie

No ja to inaczej widzę. Moim zdaniem to nadgorliwość i niczemu nie służy. Kiedyś problem może wrócić i będzie nowy temat zakładany? A tak to temat sobie naturalnie spadnie na dół i tyle. Orzech to tak przedstawił, ze nikt się tu nie będzie poza nim rządził, a dalej to samo :man_shrugging:t2:

1 polubienie