Zgodny kabel usb do nowych słuchawek microsoftu

No hej nabyłem najnowsze słuchawki do xboxa od microsoftu Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla konsoli Xbox | Xbox

i jest w zestawie kabel do ładowania przez który również można podpiąć słuchawki do konsoli czy pc gdy się rozładują i odtwarzać na nich dźwięk, nawet tak pisze na stronie microsoftu ale trzeba nabyć zgodny kabel bo ten w zestawie jest po prostu za krótki. no i właśnie zgodny czyli jaki ? Jakieś pomysły ? :grin:

Podcast “Kompot” ma odcinke o USB-C/Thunderbolt itp, i po jego przesluchaniu dochodze do wniosku ze twoje pytanie ma spory sens.

3 polubienia

Moje rozczarowanie było ogromne, jak dotarło do mnie, że USB-C nie tylko nie rozwiązało obecnych problemów, ale dołożyło szereg kolejnych.

5 polubień

raczej pewnie podejdzie zwykły kabel usbc byle by przesyłał prąd i obraz czy tam dzwięk ale wolałem zapytać

1 polubienie

Weź coś od Baseusa albo Ugreen i będziesz zadowolony.

tak i też myślałem dzięki przy okazji ciekawe pytania o blockchain i kryptowaluty

Nowych standardów nie robi się po to, by rozwiązać probelemy użyszkodników, a po to by sprzedać więcej kabelków i adapterów. A nic tak dobrze nie robi sprzedaży jak cztery standardy opakowane w jeden wspólny fizyczny port :smiley:

3 polubienia