⌚ Zegarki

To jest coś co by się mogło w moim user case sprawdzić. Ja smartwatcha używam tylko czasem do płacenia i żeby sprawdzić kto dzwoni/pisze, zwłaszcza podczas jazdy, rzut oka czy to coś co mogę olać, bez wyciągania telefonu.

Ale chyba prędzej wrócę do dumb watchów, może sobie kupię jakiegoś timexa czy coś bo zawsze chciałem… Chciałem też moon watcha od omegi ale chyba nie ta ścieżka kariery zawodowej gdzieś po drodze wybrana, żeby tyle na zegarek wydawać XD

Ale zatęskniło mi się za tym porannym decydowaniem który by tu sikor ubrać

2 polubienia

Dlatego ja mam Mi Banda na prawej i normalny zegarek na lewej. Kroki liczy, wibruje jak ktoś dzwoni. Więcej mi nie potrzeba.

1 polubienie

Alternatywą dla Mi Banda może być też Oura Ring.

O, ciekawe? Masz to może? Pooowoli pojawiają mi się pierwsze myśli, żeby zrezygnować z AW i nosić normalny zegarek i to byłoby fajne!

To wymaga subskrypcji?

Nie mam, ale kiedyś się zastanawiałem bo za bardzo lubię tradycyjne zegarki żeby z nich rezygnować. Czytałem opinie kilku osób które są zadowolone, podobno ma dobre trackowanie snu. Odnośnie subskrypcji - niedawno wyszła druga generacja, która niestety takiej już wymaga do bardziej zaawansowanych funkcji. Posiadacze pierwszej wersji upgradeujacy do drugiej mają to wszystko dostępne bez niej.

Zapomniałem się pochwalić: kupiłem sobie ikonę Bauhausu, monument minimalizmu.

Czyli budzik Brauna za jakieś grosze :joy:

Pokazuje czas, budzi i ma podświetlenie jak się go dociśnie ręką do podłoża.

12 polubień

Jaki model?

Na Allegro znalazłem powystawowy za 40 zeta. Sam wpadł do koszyka.

5 polubień

Dzięki za wszystkie polecajki powyżej - wygrał Apple Watch :upside_down_face: Żona postanowiła podjąć decyzję za mnie, więc dostałem go na urodziny. Co prawda wersję SE, ale biorąc pod uwagę premiery za dwa tygodnie oddamy go do sklepu i weźmiemy 8/Pro - w zależności co pokażą.

4 polubienia

Piękny :heart_eyes:

1 polubienie
2 polubienia
5 polubień

Tak, że tego… Black frajdejowy strzał

10 polubień

Ladny, jaki model?

2 polubienia

Piękny klasyk

2 polubienia

Cholera, chodzi za mną jakiś g-shock. Zegarek, który jeszcze kilka lat temu nigdy by nie wylądował na mojej dłoni. Chyba wiem jak to się skończy. :wink:

3 polubienia

Timex expedition TWC001200

A co najważniejsze mogę nim robić tak:

two-guys-watching-a-watch-glow-in-the-dark-68874787~2

7 polubień

Fajny. Trochę przypomina pilota iwc

3 polubienia

To raczej field watch

2 polubienia