[Zatrudniamy Wąsa /-kę] Mamy jakiegoś UX designera, który

… szuka pracy na umowę o pracę?

1 polubienie

Masz jakąś ofertę? Ja akurat nie szukam, ALE… może ktoś w moim bąbelku szuka

2 polubienia

nie mam to dawaj na priv :slight_smile:

Koffany Annany, czasy prosperity i nikt roboty nie szuka? :slight_smile:

Jakbym cokolwiek o tym wiedział to nawet bym się odezwał, ale w takim temacie to nie ma szans :smiley:

1 polubienie

odświeżam temat… nadal szukam kogoś godnego polecenia. Potrzebuję MIDa w kierunku seniora aktualnie.

Poważnie nie ma chętnych do pracy, czy po prostu nie ma ludzi na odpowiednim poziomie?
Zaciekawiło mnie to :slight_smile:

Chyba nie ten target. :sunglasses: Na moje oferty też miałem zero jakichkolwiek zapytań. Nie każdy w sumie na forum musi cisnąć zaraz w IT.

Ja - gdyby nie to, że nie szukam - to pewno byłbym zainteresowany. No ale nie jest faktycznie tak, że mamy super dużo specjalistów na forumku w tej dziedzinie. Chociaż czasami się można nieźle zdziwić

Dobrobyt w PL teraz :slight_smile:

Dodam, że praca zdalna :slight_smile: chociaż formalne zaszeregowanie do Wawy.

Przekażcie znajomym jeśli wiecie, ze zajmują się UX/UI. Kasa niezła i fajne wyzwania w 2021.

1 polubienie

@luke-g gdzie słać cefałkę?

1 polubienie

nawet na priv

1 polubienie

image - niestety nie mogę nic z Tobą zrobić o_O

Oo. Napisałem do Ciebie

Ja tylko powiem dlaczego, żeby było jasne - @Sekretarz jest nowy na forumku i nie ma jeszcze rangi 1, która pozwala na pisanie DM. To zabezpieczenie antyspamerskie. Pozdrawiam i powodzenia dla obu panów!

#edit
Albo i nie. xD

1 polubienie

To chyba nie to albo nie tylko, @luke-g ma ukryty profil, ja też widzę taką informację :slight_smile:

A, ok, no to ciekawe. No to może tak być. Ja widzę normalnie, ale to chyba dlatego, że ja widzę wszystko xD

2 polubienia

Ja to chyba kiedyś obszedłem. Wchodzi się w wiadomości i z palca wpisuje do kogo ma ona być. I działa.

2 polubienia

Ale wszystko wszystko? Jak Święty Mikołaj?

2 polubienia

Tak, widzisz? Ups :face_with_hand_over_mouth: