Zakup / Odkrycie / Porażka roku 2023

Zakup roku

iPhone 14pro 256GB - w ogóle uważam, że kupowanie sprzętów  pół roku po premierze jest bardziej optymalne. Cena spada (niewiele, ale zawsze), a i soft ma już wersję co najmniej x.1

klimatyzator Kaisai KWX-12HRGO - oj tak, najlepszy zakup tego roku. Niby przydaje się tylko w kilka(naście) dni w roku, ale będzie tylko gorzej. Niestety, schładza mi tylko jeden pokój w mieszkaniu. Rachunki za prąd wzrosły nieznacznie.

Tech Pouch V2 - świetne opakowanie na technodynksy podróżne

Sukces roku

Zmiana pracy.

A bo ja wiem?

Synology BeeDrive - niby zwykły dysk zewnętrzny SSD. Ale tych dodatkowych funkcji Synology nie zauważam, więc nie wiem, za co dopłaciłem

Wycieczka do Wietnamu - byłem tam służbowo, ale coś tam można było też pozwiedzać. Niby spoko, ale chyba nie dla mnie. Za głośno, za brudno, za gęsto.

Sony a6400 - w założeniu miało zastąpić wysłużonego Nikona D90. Mniejszy, zgrabniejszy, mniej miejsca w bagażu. Ale cały czas mam wrażenie, że przesiadłem się na zabawkę.

Odkrycie roku

Podcast „Przerwa techniczna” - na otarcie łez po nieodżałowanym Kompocie. Prowadzący to Romek (z Kompotu) z Miłoszem (z Macgadki) i ostatnio Kuba Baran

Porażka roku

Na szczęście nie stwierdzono.

5 polubień

Dam im szansę, chociaż jak widzę 2 godziny odcinek i Miłosza to chyba jego fanbojstwa nie zdzierże

1 polubienie

Hahaha. Chciałem dać szansę ale przeczytałem, że Miłosz i nawet szansy nie dam. Wiedzę na temat Apple ma dużą, ale na temat “konkurencji” z której zawsze bekę kręci nie ma prawie wcale i wychodzi często mocno żałośnie.

1 polubienie

Czyli to nie tylko mnie on irytuje. Słucham Macgadki tylko dla Michała, więc Przerwa Techniczna to juz za dużo dla mnie.

1 polubienie

Daj link :slight_smile:

Ja mam taki prosty i nie za duży model (dla 1-3 osób spokojnie wystarcza) ale swoje zadanie całkiem dobrze spełnia.

https://allegro.pl/oferta/garnek-gotowania-ryzu-sencor-warzyw-ryzowar-600ml-11712305102

1 polubienie

Zapisuję na listę. 400 stów jak @Tadek bym nie dał. Ale 100 znajdę :slight_smile:

4 polubienia

Czeski :czech_republic: :blue_heart:

2 polubienia