Xbox Game Pass for PC

Dziś wieczorem na swojej konferencji Microsoft ma zapowiedzieć Xbox Game Pass dla blaszaków, ale już teraz wyciekła pełna lista gier wraz ceną i wygląda to bardzo przyjemnie. Około 100 gier przy cenie abonamentu 18,99 zł, a pierwszy miesiąc za 4 zł.

Na liście gier są między innymi: Football Manager 2019, Gears of War 4, Hollow Knight, Wolfenstein II: The New Colossus, Mutant Year Zero: Road to Eden, Forza Horizon 4, Metro Exodus.

5lajków

kurdę, czyżbym miał w najbliższym czasie porzucić mojego origin access na rzecz mikomiękkich?

1lajk

Bumpuje ten thread.

Od ponad tygodnia testuje ten Gamepass i powiem wam, że wow…
Ogralem kilka gierek, które miałem wątpliwości czy kupić i niektóre miło się grało, ale nie chciałbym wydawać ceny sklepowe na nie, inne natomiast były porażką, które po kilku godzinach odinstalowałem. Powiem wam, że to w tym jest piękne. Na razie lecę na pierwszym miesiącu za 4 zł i prawdopodobnie pozostanę, póki cena będzie 20 zł za miesiąc (bo to tylko na czas bety potem 50 zł za miech) ale jestem w sumie za tymi usługami (tylko, żeby tyle nie kosztowały…). Tak czy tak jeśli w przyszłości zrezygnuję z usługi to wiem, że na pewno kupię na własność Forzę i aktualnie zastanawiam się nad Moonlighterem, ale to w wersji na switcha, bo średnia gra na kompa moim zdaniem.

Czy tylko mi się wydaje, że 50zł miesięcznego abonamentu to ciut za dużo jak na Polskie warunki?

Przydałaby się opcja roczna, np 400 zł jak ma Origin Access Premier.

Do 300 rocznie byłbym w stanie za to dać, ale nie więcej.