Xbox Game Pass for PC

Dziś wieczorem na swojej konferencji Microsoft ma zapowiedzieć Xbox Game Pass dla blaszaków, ale już teraz wyciekła pełna lista gier wraz ceną i wygląda to bardzo przyjemnie. Około 100 gier przy cenie abonamentu 18,99 zł, a pierwszy miesiąc za 4 zł.

Na liście gier są między innymi: Football Manager 2019, Gears of War 4, Hollow Knight, Wolfenstein II: The New Colossus, Mutant Year Zero: Road to Eden, Forza Horizon 4, Metro Exodus.

5 polubień

kurdę, czyżbym miał w najbliższym czasie porzucić mojego origin access na rzecz mikomiękkich?

1 polubienie

Bumpuje ten thread.

Od ponad tygodnia testuje ten Gamepass i powiem wam, że wow…
Ogralem kilka gierek, które miałem wątpliwości czy kupić i niektóre miło się grało, ale nie chciałbym wydawać ceny sklepowe na nie, inne natomiast były porażką, które po kilku godzinach odinstalowałem. Powiem wam, że to w tym jest piękne. Na razie lecę na pierwszym miesiącu za 4 zł i prawdopodobnie pozostanę, póki cena będzie 20 zł za miesiąc (bo to tylko na czas bety potem 50 zł za miech) ale jestem w sumie za tymi usługami (tylko, żeby tyle nie kosztowały…). Tak czy tak jeśli w przyszłości zrezygnuję z usługi to wiem, że na pewno kupię na własność Forzę i aktualnie zastanawiam się nad Moonlighterem, ale to w wersji na switcha, bo średnia gra na kompa moim zdaniem.

Czy tylko mi się wydaje, że 50zł miesięcznego abonamentu to ciut za dużo jak na Polskie warunki?

Przydałaby się opcja roczna, np 400 zł jak ma Origin Access Premier.

Do 300 rocznie byłbym w stanie za to dać, ale nie więcej.

Od 17 września abonament wersji PC rośnie z $5 do $10 miesięcznie. Jak teraz najkorzystniej zdobyć jak najwięcej miesięcy? Dopiero zacząłem testować Game Passa, ale już znalazłem tam 40 gier, w które chciałem zagrać, więc raczej z nimi zostanę na dłużej.

W tym tygodniu ogarnąłem koleżance 17 miesięcy za około 215 zł.

Zobacz czy to jeszcze działa.

1 polubienie

Dobrze rozumiem, że mogę nie zakładać nowego konta, tylko wtedy ostatni punkt mnie będzie więcej kosztował, bo zamiast 4 zł będę musiał zapłacić pełną cenę, czyli 20 zł?

A nie wiem, tego nie sprawdzałem, ale jeżeli grasz na konsoli to robi się tak, że zakładasz nowe konto, postępujesz zgodnie z tym poradnikiem, a następnie logujesz się nim na Xboxie jako drugie konto i przełączasz się z powrotem na swoje. Przynajmniej czytałem że tak się robi, bo sam tego nie robiłem.

Znów są trzy miesiące Game Pass Ultimate dla nowych lub powracających za 4 zł.

1 polubienie