Wypłata hajsu z keybase

Dobra robimy więc tutorial dla ludzi chętnych wypłacić stellara na konto w banku, let’s go.

  1. Przelewamy stellara z keybase do tego portfela: https://www.stellarx.com
  2. Wymieniamy stellara na to co nam pasuje. Ja w tym poradniku będę używał giełdy: https://bitclude.com. Dlatego w tym przypadku wymieniamy stellara na bitcoina.
  3. Po założeniu konta na bitclude ( albo innej pasującej wam giełdzie np. bitbay ), klikamy w portfelu stellarx przycisk “withdraw”. Podajemy adres naszego portfela bitclude i czekamy aż przejdą pieniądze.
  4. Na giełdzie bitclude wymieniamy bitcoina na PLN i po prostu przelewamy na swoje wybrane konto. Możemy to zrobić w zakładce portfele.

Mam nadzieję, że coś pomogłem, jeśli są jakieś pytania to oczywiście pytać. Ja korzystałem z giełdy bitclude bo na niej już wcześniej miałem założone konto, a nie chciałem tworzyć jakichś dodatkowych, z tego jednak co wiem najlepszy jest bitbay, więc przy następnej okazji będę z niej korzystał i wtedy jak będzie chęć to zrobie porządniejszy tutorial ( filmik ).

4 polubienia

oo kojarze Cię z twittera c:. Spytałem się ojca, który jest oblatany w tych tematach. Powiedział, że na luzie niczym się nie martwić jeśli o fiskusa chodzi. Chyba że lecisz z hajsem w ostrych tysiącach, to już polecam zagłębić się w temat bardziej c:.

Właściwie powinieneś chyba zacząć od tego, żeby…

  1. Załóż konto na https://www.stellarx.com/
  2. Przez klienta keybase wyślij pieniądze (XLM) na swoje konto na stellarx (na stellarx wybierz DEPOSIT, a potem na ten adres, który się tam pojawi - wyślij wszystko co masz)
  3. Ja na tym etapie wymieniam wszystkie XLM na ETH i kupuję karty gift card do Amazonu, bo strata jest najmniejsza, ale możesz zrobić dokładnie tak jak w poradniku czyli założyć konto na giełdzie (np. Coinbase lub Bitclude lub Bitbay).
  4. Wymień swoje XLM na ETH (jest taka opcja sprzedaży i wymiany na inną kryptowalutę)
  5. Po założeniu konta na jednej z giełd - wyślij tam wszystkie swoje pieniądze (funkcja withdraw na stellarx) w postaci kryptowaluty
  6. Na giełdzie wykonaj zlecenie sprzedaży kryptowaluty na pieniądzory i wypłać to na swoje konto

Gotowe. Właśnie sprzedałeś swoje pierwsze piniondze. Jesteś bogaty.

3 polubienia

Wymienilem XLM na ETH i nie moge ze StellarX przelac na gielde



Po wybraniu Withdraw nie ma EHT na liscie z tokenami.
W czym moze byc problem?

Bo wymieniłeś z giełdy za pośrednictwem stellarport.io wymień na giełde apay.io np. Zrzut ekranu 2019-12-28 o 22.47.30 Pamiętaj też że giełda na którą chcesz wpłacić musi obsługiwać ethereum c:

Da się za te stellary na keybase kupić gift carda do iOS store, zebym sobie appke mógł kupić za to? :slight_smile:

da się z tego wyplacic pieniadze na konto i kupic w ten sposob giftcard i nie jest to wcale duzo roboty xd

edit. i nie tracisz na tym tak wiele

Wolałbym nie wiazac z kontem takich rzeczy i prosto zamienić to na gift cardy. Da się? :thinking:

wątpię żebyś mógł w jakikolwiek sposób wypłacić z tego portfela pieniądze albo kupić za nie cokolwiek. Zrobisz to przelewając je na jakąkolwiek zaufaną giełdę z której przelejesz sobie pieniądze nawet na revolut, uważam, że trochę przesadzasz ¯_(ツ)_/¯

no @pawelorzech jakos tak robil, ze sobie kupowal gift cardy na amazona, to myslalem ze moze sie da tez tak z innymi gift cardami. :wink: