Wyjdzie w Graniu - Program

Bywalcy podforum podcastowego być może otarli się o podcast, który współtworzę z grupką zmotywowanych, młodych osób. Mówimy tam o grach planszowych i staramy się to robić bez nadęcia - nie mnie przecież oceniać czy wychodzi :slight_smile:

Pomyślałem, że warto tutaj też poinformować, że robimy też materiały WIDEO - ba, to tak naprawdę główna przestrzeń naszego działania :slight_smile:

Nie przeciągam. Tutaj linki:

Wyjdzie w Graniu - Kanał YT

Wyjdzie w Graniu - Portal WWW

a w najnowszym odcinku mówimy o klasyce - Catanie:
Catan – Recenzja Wyjdzie w Graniu

Znacie? Lubicie? :slight_smile:

2 polubienia

Nie znałem ale chętnie poznam. Nie gram w planszówki od lat ale chętnie zagram.

1 polubienie

Trochę czasu minęło, więc pozwolę sobie na krótki update dla osób, które zainteresowało to co robimy :wink:

Po pierwsze pojawił się króciutki materiał o tym co planujemy dalej ze stroną i kanałem:

Zrobiliśmy też ostatnio materiał z poradami jak namówić bliskich na granie (który chyba aplikuje się też w jakiejś mierze do życia poza grami):

Zrobiliśmy też materiał o bardzo oryginalnej, a może nawet osobliwej grze “Spirit Island”, w której w przewrotny sposób wcielamy nie w typowych dla gier, europocentrycznych osadników budujących nowy świat, a w rdzenny świat, który jest właśnie przez nich podbijany i dla którego stanowią zagrożenie:

Dziękuję za uwagę i życzę wszystkim miłego dnia :slight_smile:

Cały czas działamy i wczoraj udostępniliśmy nasz pierwszy gameplay, a w nim starożytne świątynie, klątwy, bicze, węże, krew, pot i łzy - bo gramy w grę “Ucieczka: Świątynia Zagłady”

A po więcej jak zawsze zapraszam na https://wyjdziewgraniu.pl/ albo nasz kanał YT.