Wspieraj Nagranego oraz najpiękniejsza historia growej miłości - Nagrany #30

:video_game: Rozmawiamy o Patronite (mamy!), raczej udanej próbie pierwszego podejścia po latach pod jRPG w postaci Final Fantasy X oraz reaktywacji PSP.

Bonusowy kontent dla Patronów to rozmowa o xCloud Gamingu nadchodzącym na Xboxa. Kliknij tu i zostań naszym Patronem (Nagrany Podcast - Patronite.pl) i odblokuj dostęp do wersji wideo z dodatkowymi materiałami i zawiśnij na naszej Ścianie Sławy.

Zapraszamy do dyskusji o odcinkach na forum. To miejsce w Internecie, gdzie jest jeszcze przestrzeń na ludzką debatę: Nagrany Podcast - YesWas | Forum

Maciej, Jakub, Sebastian, Łukasz - jesteście osom!

4 polubienia

Czemu patronie.pl?
Kolejne konto muszę zakładać?

3 polubienia

Muszę… Od razu muszę…

Chcę

PS. Też rano jęczałem ale jakoś poszło XD

2 polubienia

Jest Apple login, więc konta nie trzeba :wink:

Jesteśmy w Polsce, mówimy Patronite.PL i wsparcie jest możliwe w polskich złotych. Akurat w UK to mały atut :slight_smile:

2 polubienia

Dla zagraniczniaków dodatkowym atutem jest też fakt, że złotówka słabo stoi :grin:

No to prawda. Teraz YWP jest droższy niż jakieś pół roku temu. O jakieś 50 groszy, ale wciąż :wink:

Więc zgadzasz się na wysyłanie danych by default - czy to w ogóle jest legalne? Wydawało mi się, że domyślnie powinno być wyłączone i opt in, a tu widzę odwrotne podejście.

Właśnie nie dosłyszałem tego, wrzuciłem pierwszy próg, a tu choćby wersji audio nie ma. Nie da się zrobić że dla pierwszego progu tylko wersja audio?

Takie tam a propos R*

4 polubienia

Holly space :wink:

Patroni dostali właśnie na maila info o tym jak zrobić dostęp do dodatkowego materiału. Z powodu zamieszania z mojej winy odnośnie tego co jest dla kogo, każdy dostanie dostęp do tego materiału, niezależnie od progu.

2 polubienia

Czy będzie możliwość aby dodatkowy materiał sam pokazywał się w aplikacji podcastowej tak jak after dark? Czy będę musiał specjalnie przez YouTube oglądać? :thinking:

1 polubienie

Myślimy o tym:)

1 polubienie

Na razie ogarniam słuchanie z youtube przy wyłączonym ekranie przez YT vanced. Ale jakieś wyjście do apki podcastowej byłoby faktycznie mile widziane.

zważywszy jak mało słucham nagranego, wszedłem póki co na próbę w najniższy tier, z góry na 3 miesiące, a potem się zobaczy. Tylko nie wydajcie tego na głupoty!

1 polubienie

Innym miejscem poza PSP gdzie można zagrać w GTA Vice City Stories jest iOS (wchodzi w skład GTA Collection). iPhone w połączeniu z kontrolerem Backbone One lub Razer Kishi wyglądem przypomina Nintendo Switch.

Jako że nie mam opcji grania w żaden inny sposób u mnie spełnia założenia.

Edit: make sprostowanie :face_with_hand_over_mouth: nie ma w tej kolekcji VC Stories, jest tam za to Liberty City Stories.

1 polubienie

Który jest lepszy i dlaczego?

Zdecydowanie Backbone One. Ma sztywną konstrukcje, dzięki czemu mamy pewniejszy chwyt, jest porządnie wykonany, dobrze trzyma się w sporych dłoniach. Natomiast RK jest połączony “taśmą”. Brak input laga. Dedykowana aplikacja z przyciskiem na kontrolerze do uruchamiania gier, a także obsługa większości serwisów Cloud gamingowych, plus na start 1-3 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate w zależności gdzie się kupi, kontroler na rynek USA ma 3 miesiące. Jedyny minus do tej pory to brak obsługi etui w Blackbone, nie jestem pewny jak to jest w Kishi.

Dam znać gdybym coś innego znalazl

2 polubienia

Właśnie przez dwie godziny czytałem o tych kontrolerach i doszedłem do wniosku, że backbone jest lepszym rozwiązaniem.

4 polubienia

Panowie, Harnasie czas pic. Dzięki! :slight_smile:

2 polubienia