WeChat potrzebna pomoc w autoryzacji

Witam, jest tu ktoś kto używa WeChat.
Potrzebuję by ktoś potwierdził moje konto.
Agent w Chinach wymaga kontaktu na WeChat ale żeby pomóc to g*wno uruchomić to już się nie interesuje.
Z góry dzięki jeśli to w ogóle będzie możliwe bo wymagania dla osoby potwierdzającej konto też są jakieś z kosmosu.

Pozdro

Priv :slight_smile:

Może ktoś pomóc w utworzeniu konta ?

Próbowaliśmy wcześniej z @Wti17 zdalnie i nie udało się ani QR codem, ani invitem przez whatsappa. Nie wiem jak inaczej to ogarnąć, niż na żywo.

Z tego co wiem ktoś kto ma konto przynajmniej pół roku musi zatwierdzić twoje konto.

Konto aktywne od 2018, ale zaproszenia wygasały zbyt szybko, nie wiedzieć czemu.

Hej, mam prośbę o pomoc w autoryzacji wechat. Niestety pośrednik w Chinach wymaga tego komunikatora ale autoryzacja jest już problemem. Czy ktoś z Was może pomóc? Będę wdzięczna

Niestety, ja po kilku nieudanych próbach dałem sobie spokój. Trochę minęło wiec może coś w miedzyczasie ułatwili ale pewnie i tak musisz mieć kogoś z aktywnym kontem. Pozdrawiam i powodzenia.

Tak, konto musi potwierdzić osoba z aktywnym kontem na WCH. Sprawa jest pilna (biznesowa) i jestem w kropce.

Dodaj mnie lub spróbuj poprosić o weryfikacje

Waśnie nie mam jak Ciebie dodać poniewż nie moge dokończyć zakładanie mojego konta. Czy możemy porozmawiać priv?

Hej, próbuję się zarejestrować na wechat i potrzebuję autoryzacji od użytkownika. Czy jest ktoś kto by mógł mi pomóc?

Właśnie mam teraz ten sam problem, czy jest ktoś kto mógłby zatwierdzić mi konto na wechat?

Witam
Również potrzebuje pomocy w autoryzacji wechat. Czy kotś pomoże?

Cześć, czy może ktoś pomóc w autoryzacji WeChat

Hej, Ktoś zeskanuje mój kod do autoryzacji?