Wataha

Robie osobny temat, bo ten serial na to zasługuje.
Chciałbym powiedzieć, że od momentu wstąpienia do EU nie zdażyło się ani razu, nawet najmniejszego, żebym pomyślał „ale jestem z tej Polski dumny”.
Wataha przerwała tę złą passę. Jestem w opór dumny z tego, że to polski serial.
To najlepszy serial, jaki Polacy zrobili od czasu, well, wynalezienia kamery wideo.
Jest absolutnie fenomenalny. Trzeci, ostatni sezon jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich, a ostatniego odcinka właściwie nie da się oglądać na siedząco, tylko się drepcze w kółko i powtarza „o k***a” co pięć minut.
Świetne, niepsujące całego serialu zakończenie, fantastyczna przygoda i emocje takie, że się spada z sofy.
Polecam wszystkim. Bardziej, niż Survivory, Shark Tanki i wszystkie seriale i podcasty, jakie tu kiedykolwiek poleciłem.
Wataha to narodowy skarb Polaków.
A jeśli ktoś nie lubi płacić za HBO, to teraz macie deal życia - możecie kupić tylko na jeden miesiąc i obejrzeć na raz całość.
Bez ziarna przesady Wataha jest w moim Top 5 seriali wszechczasów i najlepszą polską produkcją ever.
Normalnie chce mi się płakać, że to już koniec.
Ogladajcie ludzie, bo naprawdę warto.

Za Watahę🥂.

http://m.hbo.pl/series/wataha

12lajków

Właśnie skończyłem finał i zgadzam się z każdym słowem. Serial klasy światowej, klasa sama w sobie. HBO robi bardzo dobre produkcje i mam nadzieję, że w Polsce Wataha nie jest ich ostatnich słowem, chociaż poprzeczka jest zawieszona turbo wysoko.
Przy okazji chciałbym pochwalić zdjęcia w tym serialu, bo są absolutnie genialne.

To jeszcze po jednym i można brać się za robotę :wink: Za Watahę :clinking_glasses:

3lajki

Nie będzie kolejnego sezonu?

Edit: skończyłem ostatnio 2 sezon dopiero i się za trzeci z bier, ale czekałem żeby na raz obejrzeć jakoś :slight_smile:

1lajk

Zakończenie jest takie, że na 99,9% to koniec historii. Jeżeli coś będzie więcej to na podobnej zasadzie jak np. Netflix robi z Narcos, czyli niby ten sam klimat, ale inna historia. Chociaż mocno w to wątpię.

3lajki

Oficjalnie chyba nie jest powiedziane, ze to koniec, ale właściwie wszystkie wątki zostały w S3 zamknięte i tak było tez w wywiadach sugerowane.
Chyba wolałbym, żeby to już był koniec, bo to pięknie opowiedziana historia. Obawiam się, ze wszystko co dalej mogłoby już być mega na siłę. Lepiej nie psuć.

2lajki

Spoiler alert

Jak dla mnie jedyna możliwość na dalsze pociągnięcie Watahy jest ten Ukrainiec, który przyszedł na koniec do Kality. Chociaż imo to bardziej pokazanie, że niby z przemytem/przestępczością można walczyć, ale jak wyrwie się chwasta to zaraz inny zajmuje jego miejsce i robi to samo.

3lajki

Ja to właśnie w ten sposób odebrałem. Że co by się nie działo, interes dalej będzie kwitł. Zwłaszcza, że Kalita się nigdy w jakimś mega gownie nie babrał, wiec ciężko by to chyba było zrobić jakoś mega ciekawie na fajkach i gorzale.

2lajki

Czy interfejs HBO nadal ssie?

Dla mieszkańców UK: dwa pierwsze sezony są na Arrow TV - jest to jeden z kanałów Apple TV. Wystarczy wejść do aplikacji TV i wyszukać The Border.
Nie wiem czy działa to w Polsce.

1lajk

Zgadzam się ze wszystkim co zostało powiedziane w pierwszym poście. Fenomenalny serial i pod koniec emocje takie, że człowiek nie wie co ze sobą zrobić. Polecam każdemu obejrzeć, nie zawiedziecie się. Z jednej strony żal, że to już zapewne koniec, ale z drugiej strony cieszę się z jaką gracją zakończył się ten serial, pięknie to domknęli. Kontynuacja raczej nie ma już sensu, a lepiej nie popsuć tego i zostawić tak jak jest :smiley:

1lajk

No ja zachęcony wątkiem powtarzam sobie pierwszy sezon i biorę się za 2 kolejne. Pierwszy bardzo bardzo mi się podobał więc jeśli serial trzyma poziom (a ewidentnie trzyma) to będzie dobra zabawa.
Dzięki za polecajkę!

1lajk

Z kolejnym sezonem Watahy może być problem bo producent i scenarzysta robią nowy serial dla HBO “Odwilż” i ciekawe czy powtórzą sukces, bo jednak same Bieszczady robią tu fajny klimat a ten nowy serial jest kręcony w Szczecinie :slight_smile:

2lajki

Ja również zachęcony tematem dziś zacząłem oglądać. Kończę właśnie pierwszy sezon :smiley:
Póki co to naprawdę dobry serial… a ma być jeszcze lepiej !

1lajk

Świetny był to serial. Nie zapomnę go nigdy.
A na serio to kawał bardzo dobrego serialu. Miałem ciary przy ostatniej scenie serio :slight_smile:

1lajk

Również skończyłem całość.
Bardzo mi się podobał, i końcówka sezonu faktycznie emocjonująca :slight_smile:

2lajki

Ok, jesteśmy po pierwszym sezonie i jezu jakie to dobre jest.

9lajków

Zazdroszczę. Drugi raz już nie będzie niespodzianek.

Zaczęliśmy trzeci sezon. Szybko idzie. Bardzo kurde dobre. :fire:

4lajki

Lubię oglądać fajne rzeczy drugi raz i chyba przez waszą dyskusję odpalę Watahę po pracy :grin:

Nie wszystko jest fajne drugi raz szczególnie w przypadku tytułów opartych na tajemnicy.