Wataha

Robie osobny temat, bo ten serial na to zasługuje.
Chciałbym powiedzieć, że od momentu wstąpienia do EU nie zdażyło się ani razu, nawet najmniejszego, żebym pomyślał „ale jestem z tej Polski dumny”.
Wataha przerwała tę złą passę. Jestem w opór dumny z tego, że to polski serial.
To najlepszy serial, jaki Polacy zrobili od czasu, well, wynalezienia kamery wideo.
Jest absolutnie fenomenalny. Trzeci, ostatni sezon jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich, a ostatniego odcinka właściwie nie da się oglądać na siedząco, tylko się drepcze w kółko i powtarza „o k***a” co pięć minut.
Świetne, niepsujące całego serialu zakończenie, fantastyczna przygoda i emocje takie, że się spada z sofy.
Polecam wszystkim. Bardziej, niż Survivory, Shark Tanki i wszystkie seriale i podcasty, jakie tu kiedykolwiek poleciłem.
Wataha to narodowy skarb Polaków.
A jeśli ktoś nie lubi płacić za HBO, to teraz macie deal życia - możecie kupić tylko na jeden miesiąc i obejrzeć na raz całość.
Bez ziarna przesady Wataha jest w moim Top 5 seriali wszechczasów i najlepszą polską produkcją ever.
Normalnie chce mi się płakać, że to już koniec.
Ogladajcie ludzie, bo naprawdę warto.

Za Watahę🥂.

http://m.hbo.pl/series/wataha

12 polubień

Właśnie skończyłem finał i zgadzam się z każdym słowem. Serial klasy światowej, klasa sama w sobie. HBO robi bardzo dobre produkcje i mam nadzieję, że w Polsce Wataha nie jest ich ostatnich słowem, chociaż poprzeczka jest zawieszona turbo wysoko.
Przy okazji chciałbym pochwalić zdjęcia w tym serialu, bo są absolutnie genialne.

To jeszcze po jednym i można brać się za robotę :wink: Za Watahę :clinking_glasses:

3 polubienia

Nie będzie kolejnego sezonu?

Edit: skończyłem ostatnio 2 sezon dopiero i się za trzeci z bier, ale czekałem żeby na raz obejrzeć jakoś :slight_smile:

1 polubienie

Zakończenie jest takie, że na 99,9% to koniec historii. Jeżeli coś będzie więcej to na podobnej zasadzie jak np. Netflix robi z Narcos, czyli niby ten sam klimat, ale inna historia. Chociaż mocno w to wątpię.

3 polubienia

Oficjalnie chyba nie jest powiedziane, ze to koniec, ale właściwie wszystkie wątki zostały w S3 zamknięte i tak było tez w wywiadach sugerowane.
Chyba wolałbym, żeby to już był koniec, bo to pięknie opowiedziana historia. Obawiam się, ze wszystko co dalej mogłoby już być mega na siłę. Lepiej nie psuć.

2 polubienia

Spoiler alert

Jak dla mnie jedyna możliwość na dalsze pociągnięcie Watahy jest ten Ukrainiec, który przyszedł na koniec do Kality. Chociaż imo to bardziej pokazanie, że niby z przemytem/przestępczością można walczyć, ale jak wyrwie się chwasta to zaraz inny zajmuje jego miejsce i robi to samo.

3 polubienia

Ja to właśnie w ten sposób odebrałem. Że co by się nie działo, interes dalej będzie kwitł. Zwłaszcza, że Kalita się nigdy w jakimś mega gownie nie babrał, wiec ciężko by to chyba było zrobić jakoś mega ciekawie na fajkach i gorzale.

2 polubienia

Czy interfejs HBO nadal ssie?

Dla mieszkańców UK: dwa pierwsze sezony są na Arrow TV - jest to jeden z kanałów Apple TV. Wystarczy wejść do aplikacji TV i wyszukać The Border.
Nie wiem czy działa to w Polsce.

1 polubienie

Zgadzam się ze wszystkim co zostało powiedziane w pierwszym poście. Fenomenalny serial i pod koniec emocje takie, że człowiek nie wie co ze sobą zrobić. Polecam każdemu obejrzeć, nie zawiedziecie się. Z jednej strony żal, że to już zapewne koniec, ale z drugiej strony cieszę się z jaką gracją zakończył się ten serial, pięknie to domknęli. Kontynuacja raczej nie ma już sensu, a lepiej nie popsuć tego i zostawić tak jak jest :smiley:

1 polubienie

No ja zachęcony wątkiem powtarzam sobie pierwszy sezon i biorę się za 2 kolejne. Pierwszy bardzo bardzo mi się podobał więc jeśli serial trzyma poziom (a ewidentnie trzyma) to będzie dobra zabawa.
Dzięki za polecajkę!

1 polubienie

Z kolejnym sezonem Watahy może być problem bo producent i scenarzysta robią nowy serial dla HBO “Odwilż” i ciekawe czy powtórzą sukces, bo jednak same Bieszczady robią tu fajny klimat a ten nowy serial jest kręcony w Szczecinie :slight_smile:

2 polubienia

Ja również zachęcony tematem dziś zacząłem oglądać. Kończę właśnie pierwszy sezon :smiley:
Póki co to naprawdę dobry serial… a ma być jeszcze lepiej !

1 polubienie

Świetny był to serial. Nie zapomnę go nigdy.
A na serio to kawał bardzo dobrego serialu. Miałem ciary przy ostatniej scenie serio :slight_smile:

1 polubienie

Również skończyłem całość.
Bardzo mi się podobał, i końcówka sezonu faktycznie emocjonująca :slight_smile:

2 polubienia

Ok, jesteśmy po pierwszym sezonie i jezu jakie to dobre jest.

9 polubień

Zazdroszczę. Drugi raz już nie będzie niespodzianek.

Zaczęliśmy trzeci sezon. Szybko idzie. Bardzo kurde dobre. :fire:

4 polubienia

Lubię oglądać fajne rzeczy drugi raz i chyba przez waszą dyskusję odpalę Watahę po pracy :grin:

Nie wszystko jest fajne drugi raz szczególnie w przypadku tytułów opartych na tajemnicy.