Wąsate polecajki gier wszelakiej maści

No dobra, ja dziś kupiłem Stray i naprawdę dobrze się czuję będąc kotem. Jestem zrelaksowany, empatyczny wobec rudego sierściucha i chciałbym Wam polecić tą grę.

A tak w ogóle to mamy już polecajki filmów i seriali. Z tego co kojarzę o grach takiego wątku nie mamy. Jak macie coś godnego polecenia na:

• kompa,
  • konsole,
  • karciane,
  • planszówkę…
    dajcie znać.
4 polubienia

niestety ruskie (z tego co pamietam devsow) ale gra w pytke atom rpg:slight_smile:
giera raczej dla ultrasów fallouta

1 polubienie

Oj tak, na Stray czekałem od prezentacji PS5 i moim zdaniem dowieźli

1 polubienie
  • Days Gone
  • Until Dawn
  • Assasin Origins, Odyssey, Valhalla
  • Hunt: Showdown
  • Uncharted
1 polubienie

Loop Hero - wciągająca rogaliko-karcianka, jeśli nie przeszkadza komuś rosyjski dev

1 polubienie

A grał ktoś w Ghost of a Tale? Dobre?

Ja od dłuższego czasu zagrywam sie w walking simy i polecam:

• Firewatch
  • What remains of Edith Finch
  • Citizen Sleeper (gra bardzo inspirowana papierowymi rpg)
  • Life is Strange
  • Deliver Us the Moon
  • Oxenfree
2 polubienia

Z nowości Scorn wygląda mi na grę, w którą bym się zagłębił.
A odkąd przyszedł mi Steam Deck to wreszcie na poważnie odpaliłem Wiedźmina 3. Na kompie jakoś w ograniczony sposób mnie ta gra radowała ale na Decku bawię się wspaniale.
Kupiłem też w promce na Steam Teraformację Marsa. Tak sobie sprawdzę sam zanim kupię planszę i zmuszę rodzinę do spędzania ze mną z uśmiechem czasu przy stole…

A ja właśnie kupiłem Diablo II: Resurrected i mówcie o niej co chcecie, ale bawię się tak dobrze, że trudno mnie oderwać…

Nie żebym przechodził tę grę pierwszy raz, bo kupiłem D2 chyba już po raz czwarty w przeciągu minionych dwóch dekad i niczego nie żałuję.

D3 na Series X również czeka w kolejce, chociaż na PC, Macu i XOne już dawno ograłem…

2 polubienia