Wąsate polecajki filmów i seriali

Wiem wiem, ale to tylko jeden sezon póki co, wiec na dwa wieczory i po sprawie :wink:

2 polubienia

Nie wyszła mi ta przerwa. Wczoraj pół szóstego wciągnięte.
JOHNNY CROWDER! Szkoda, ze taka mała rola. Kocham go.

1 polubienie

Ups. Nawet nie wiem jak, ale właśnie szósty się skończył.
Trochę śmiechem jak gościu na początku siódmego pyta Jerry’ego, czy oglądał The Wire xD Bardzo lubię takie smaczki.

1 polubienie

TO.

To było to nawiązanie, z którego też się zaśmiałem.

1 polubienie

Po drugim odcinku siódmego mam przeczucie, ze nie wszyscy dożyją do Legacy. Aż mnie kusi, żeby sprawdzić obsadę BL w iMDB.
Chociaż właściwie nie muszę, bo jestem niestety przekonany, że mam racje.
Nawet jak mi ktoś napisze, ze XXX nie dożyje, to nie potraktuje tego jako spojler, taki jestem pewien.

1 polubienie

Pozdrawiam na żywo z pierwszych minut ostatniego odcinka siódmego sezonu.

Bardzo jestem wdzięczny boschowi, ze mi trochę umilił siedzenie w domu po deskowej kontuzji.

4 polubienia

Uff. Nie ubili JE, a już miałem przygotowany rant. Miło z ich strony.
Pierwszy raz widze takie nietypowe zakończenie i jeszcze nie wiem, jak się z nim czuje. W sensie takie, które jest zaproszeniem do potwierdzonego już spin offa, a nie zakończeniem zakończeniem.
No dobrze się bawiłem, nie powiem. Peña przypomniał mi, ze dłuży mi się oczekiwanie na nowy sezon Mayansów, bo tam gra, choć tu w jednym odcinku miał więcej dialogów, niż w czterech sezonach Mayansów.

Tak czy siak dzięki @vantroff za polecajkę. Legacy S1 chyba jednak faktycznie zostawię na później, bo mi się sporo zaległości zrobiło. Wlasnie zobaczyłem, ze mam już dwa odcinki Godfather of Harlem do wciągnięcia.
Poza tym jak skończę ten jeden sezon Legacy to co dalej? Jak żyć, kiedy nie wiadomo kiedy premiera drugiego?

1 polubienie

Chyba jednak nie

2 polubienia

Czy przypadkiem nie należy się @piotrek69 osiągnięcie SMS za 4 wiadomości pod rząd? :grin:

5 polubień

On już to dawno osiągnął

5 polubień

Dzięki, ze coś napisaliście to do pięciu nie dojde.

@vantroff @sivy ale z tymi dronami to trochę ich poniosła fantazja xD

2 polubienia

Nie oglądałem jeszcze Legacy :wink:

1 polubienie

Uuuu panie. To ja Cię w dwa tygodnie przegoniłem? Wstyd.

z dronami z hakierowaniem ale mozna wyłączyć myślenie na te rzeczy na chwile bo serial jest miodzio:)

1 polubienie

Skończyłem. Pysznie. Dawać mi drugi.

2 polubienia

@pawelorzech Składam wniosek formalny o wydzielenie nowego wątku typu „Amazon Prime Video” w sekcji media i przeniesienie tam ostatnich kilkudziesięciu postów.

Uzasadnienie wniosku formalnego: sio z tymi spoilerami do mediów :wink: ten wątek był o platformie sprzedażowej.

9 polubień

Przeniesione do filmów i seriali:)

3 polubienia

Byłam wczoraj na Wielorybie. Pokaz przedpremierowy.

Mocny i bardzo dobry film. Zasypiałam i jeszcze o nim myslalam. Nie chce spoilerowac. Powiem tylko, ze świetnie ukazali uzależnienie, wstyd z niego wynikający i po prostu cierpienie. W Polsce do kin wchodzi bodajże 17 lutego. Warto się wybrać.

5 polubień

Polecam jeszcze miniserial Time z 2021, na HBO. Facet dostaje 4 lata i idzie siedzieć. Pierwszy raz w życiu. Ma duże wyrzuty sumienia spowodowane tym co zrobił i paradoksalnie cieszy się, ze będzie mógł odpokutować swoje czyny.

Jednoczesnie rozwija się wątek funkcjonariusza który jest kims w rodzaju wychowawcy tego faceta. W roli głównej Sean Bean i Stephen Graham.

7 polubień