Wąsaczowe Secret Santa 2019

Ja również chętnie wezmę w tym udział:)

1 polubienie

Czym jest Secret Santa XD

Forma podstawówkowych mikołajek przez Internet. To znaczy, podajesz swoje dane i ewnetualnie opisujesz co Cię kręci, albo jakie masz preferencje dottyczące prezentu i trafiasz do puli. Potem organizacja robi losowanko i Ty dostajesz dane osoby i własnie taki opis i kupujesz jej prezent, a ktoś kto wylosował Ciebie kupuje/robi prezent Tobie.
Tak po krótce, ale chyba dość jasno.
EDIT: no i ważne nie wiesz od kogo dostaniesz prezent i osoba, która dostanie od Ciebie również tego nie wie, dlatego właśnie “secret”.

1 polubienie

Podoba mi się ten pomysł. Chętnie wezmę udział. Jeśli chodzi o kwotę to ja bym głosował za maksymalną wartością 50zł. Naprawdę nie ma co przekraczać tej kwoty.
Kiedyś w pracy zrobiliśmy sobie Mikołajki związane z inicjałami. Krótko mówiąc jak się kogoś wylosowało było trzeba kupić mu prezent o nazwie zaczynającej się na litery inicjałów. No i na przykład ja, Michał Borkowski dostałem… Miskę Buraków. Nie mówię, że mamy tu wprowadzić taką zasadę ale tak mi się to po prostu przypomniało to sobie napisałem.

2 polubienia

Zawsze lubiłem te formę robienia sobie prezentów :smiley: I’m in

Ja myśle ze tez mogę dołączyć o ile będzie zagranica. Myśle ze kwota to i tak będzie mniej więcej 50zl bo w Szwecji adekwatne by było pewnie z 200SEK. Ale zapisuje się, paczki nie są takie drogie :slight_smile:

I jaki koniec końców jest pomysł? Czy czekamy jeszcze kilka dni aż się jeszcze niezdecydowani zadeklarują?

1 polubienie

Ja się deklaruję. Brałem udział w wykopoczcie i dobrze wspominam :slight_smile:

Chociaż z czasem u mnie różnie, to mogę też spróbować jakoś pomóc w organizacji

Jesteśmy, a w głównej mierze @p_m jest, w trakcie przygotowywania wszystkiego pod Secret Santa. Nie długo pojawi się wątek z zasadami oraz możliwością zapisania się.

5 polubień

Wspaniała edycja, nie zapomnę jej nigdy.

5 polubień

Count me in!

Bardzo bym tylko prosił, żeby do danych adresowych miały dostęp wyłącznie osoby biorące udział w zabawie.
Jakby się potem komuś do domu włamali (przypadkowo - oczywiście nie sugeruje, ze ktoś z nas by to zrobił), to ja nie chce być ciągany po konsulach/komendach, bo „wie pan, panie władzo, 500 obcych osób miało mój adres”.

5 polubień

Do danych osobowych i adresu dostęp będą mieli tylko organizatorzy oraz osoba, która Cię wylosuje.

1 polubienie

Gdzie regulamin ochrony danych osobowych oraz przestrzeganie RODO?!
TO JEST SKANDAL

RODO nakłada obowiązki na firmy, a nie na osoby fizyczne :slight_smile:

2 polubienia

Jeden prosty trik jak zamknąć frajerowi usta ¯_(ツ)_/¯

2 polubienia

8 polubień

Okej, dzięki wszystkim za opinie i komentarze. Ten wątek zamykam. Już wkrótce powstanie oficjalny wątek z zapisami na tegoroczne Secret Santa.

5 polubień