W co grać na macOS?

Krótko i na temat: w co można, warto grać na macOS?

2 polubienia

Heartstone?

2 polubienia

? https://images.app.goo.gl/7E3D2eQ47uSN3QTq6

2 polubienia

League of Legends i Heroes of the Storm jak Cię kręcą MOBA. :slight_smile:

1 polubienie

w LOLa grałem, w Heroes of the Storm nie ale z tego co zgooglowałem to obie gry są podobne: chodzisz, pokonujesz przeciwników, wbijasz kolejny lvl i tak w koło. Trochę wieje nudą :wink:
Wolę gry strategiczne.

No jasne… przecież “tylko Windows” :roll_eyes:
Takie “komentarze” to proszę zachować dla siebie. Nie masz nic konkretnego do powiedzenia to lepiej nie mów nic.

Hej.
Proszę mieć trochę dystansu do siebie i do forum. Ja wiem, że ~80% osób tutaj jest “fanatykami sadów z jabłoniami”, a ww link pokazuje stereotyp powtarzany od circa about więcej lat, niż Ty żyjesz.
Jeżeli Cię mierzi powyższy link, to usunę tamtego (i tego też) posta, żeby 0,5% (z 200) użytkowników forum poczuło się lepiej.
Pamiętaj jednakże, żebyś usunął też post, na który odpowiadam, ponieważ wtedy nie będzie miał on zgoła żadnego sensu. Pozdrawiam. Ciupagą, bynajmniej cieplutko.

1 polubienie

Dystansu to mi akurat nie brakuje. Lubię się pośmiać i to nawet z samego siebie.
Chodzi mi o to, że miejsce na tego typu heheszki jest w innym miejscu tego forum.

Nie mów dobry Duchu, że grasz w hotsa :grin:

Grałem ale daaaaawno. :slight_smile: Teraz do łask wróciło PS4 jednak. :wink:

1 polubienie

Tak bardzo rozumiem. :sweat_smile:

Co do gierek na macOS to właśnie mogę polecić Hearthstone (chociaż ja osobiscie nie lubię karcianek), LoL, Hots… w sumie w nic innego nie próbowałem grać za bardzo. Kiedyś w CSa, i nawet Modern Warfare 2 chodziło :grin:

Co do samego hotsa to jest dużo bardziej casualowy, szybszy i zespołowy niż LoL. Kwestia gustu, ale to jest moba jak każda inna. To co lubię, to że mecze są dużo krótsze, więcej teamfightów i jednak samemu nie kerniesz gierki, jak np w lolu można

2 polubienia

Sam nie mam macOs, jednak kojarzę, że w temacie gier moba, dota ma też działająca wersję na maca.
Co do hotsa, to nie wiadomo jak długo gra pozyje, bo blizzard odciął jej fundusze.

1 polubienie

Tak, ma. Ale mój mac nie uciągał doty niestety. A hots jeszcze pożyje, ma małą, ale silną społeczność, ludzie tworzą turnieje itp. Może jeszcze Blizzard przemyśli sprawę, chociaż ciężko mi w to wierzyć. Ale od czasu do czasu fajnie jest popykać z kumplami :smiley:

Ja gram w World of Tanks, a z moim dzieckiem w Sims4 czy kilka gier ze steama ja Slime Rancher lub Human Flat Fall. Bywało że przez wine odpalałem z sentymentu Resident Evil 4. Mój maczek to nie młody juz- Late 2013

Life Is Strange (1 teraz, 2 niedługo), Firewatch.

1 polubienie

Obadajcie sobie jeszcze Meatboy’a. :grin:

1 polubienie

Cities Skylines i Civki

2 polubienia

zepsuje Wam święta i robicie to na własną odpowiedzialność (bo wciąga potwornie!) ale proponuje DOTA Auto Chess. Dodatek do DOTY i żeby w niego grać nie jest w ogóle potrzebna znajomość DOTY wcześniej.
Krótka instrukcja: Steam → instal DOTA → z workshopu pobieramy Auto Chess.

A jak się w to gra polecam poradnik AMAZa na YT.
Jak ktoś ma więcej czasu to steramy Tuttka albo Szychu na Twitch. HF.

Widziałem parę streamów, ale nie mam pojęcia o co tam chodzi :smiley: obejrzę to co wysłałeś i może się skuszę, dzięki :smiley:

Kiedy PUBG na Maca? :raising_hand_man:

.
.
.
.
.
:sob:

1 polubienie