Ulubiony/polecany odcinek Yes Was Podcast

Podzielcie się - jaki jest wasz ulubiony odcinek? Może taki, który zapadł wam w pamięć? Albo taki, który po prostu was rozbawił?

2 polubienia

#24

7 polubień

Hihi. 69. 69 69 69. 69 69 69 69. 69. Hihihihihihihihihih. Huhuhuhuhuuhuhuhu. Hihihihihihihihihi.
Oczywiście.

3 polubienia

Najlepszy był pierwszy, który odsłuchałem. Nie miałem pojęcia kim są prowadzący, zachęciła mnie rozmowa o łomży(nie miasto)

2 polubienia

Ja tam uwielbiam odcinek 200 z nowym intro i masą radości.
A cała moja historia z YWP zaczęła się od “a włączę jakiś losowy podcast o technologii do grania w Breath of the Wild” no i tak już słucham od dwóch lat prawie.

7 polubień

aaaa cornhub., w pełni się zgadzam. Choć było ich trochę. Z marszu i z pamięci trudno :-)))

3 polubienia

Król jest tylko jeden :fish::fish::fish:

3 polubienia

Pokaż stópki też jest wysoko.
Ja zacząłem słuchać od podcastu o paskach do Apple watch. Pomyślałem że jeżeli ktoś tak dużo potrafi gadać o paskach w jakichś chorych cenach do tak badziewnego zegarka, jakim był wtedy AW, to muszą być fajni goście. A poza tym kosiłem trawę i nie chciało mi się sięgać po telefon aby zmienić :wink: No i to był jedyny polski podcast w którym mówiono o Androidzie (i chyba nadal nie ma tu wielkiej konkurencji).
W tej chwili nowy odcinek zawsze ląduje na samym początku kolejki mimo, iż słucham wielu innych.

1 polubienie

Właśnie skończyłem słuchać całego backlogu YWP. Miałem do nadrobienia 233 odcinki, z czego do marca przesłuchałem około 30. Ponad 200 odcinków przesłuchałem podczas tej izolacji. Pandemia już zawsze będzie mi się kojarzyła z głosem @pawelorzech i @6ghost9 w mojej piwnicy.

Polecam każdemu, fajnie słychać progres w jakości podcastu.

8 polubień

To był 200 odcinek ? To ile ja tych odcinków przesłuchałem ?!

1 polubienie

Niewiedzę odpowiedniego tematu na to co napisze, wydaje mi się ze ty będzie najbliżej, ale może jestem ślepy bo prowadzę auto :wink:

Pomysł na temat odcinka:
Czy wybierając jaka aplikacje użytkowa używać sprawdzacie skąd jest? EU/USA/Rosja… .czy ma to znaczenie? Jak to teraz wyglada na waszych telefonach.