Ufo 🛸

Wywiad z pilotem: UFOs - Advanced Navy fighter pilot, Ryan Graves - The Kevin Rose Show

Pierwszy OFICJALNY udostępniony przez armię USA film z UFO: https://www.independent.co.uk/news/world/americas/ufo-video-us-navy-tracking-pilots-footage-unidentified-object-a8116356.html

Zapraszam do dyskusji.

5 polubień

Rosjanie :man_shrugging:t2:

1 polubienie

Chińczycy :man_shrugging:

1 polubienie

Nasi :man_shrugging:

2 polubienia

Ja mam wrażenie że zwykłe zasady dotyczące pracy w korpo doskonale tutaj pasują. To że jeden dział firmy pracuje nad czymś, nie oznacza że inny dział o tym wie. Czasem dwóch gości siedzących koło siebie nie wie nad czym pracuje ten drugi (co potrafi być mega wkurwiające tak btw).

Tak więc jeżeli armia hamerykańska pracuje nad czymś nowym latającym to nie oznacza że czynna służba będzie cokolwiek wiedzieć, zwłaszcza jak to coś jest tajne :smiley:

Prototypy niekoniecznie muszą wyglądać jak produkt końcowy.

Tak pewnie wyglądały testy pierwszych bojowych dronów bezzałogowych. A te potrafią się zachowywać jak żaden latający obiekt :smiley:

6 polubień

Jaki cudowny temat.
Ogólnie to ja nawet nie tyle co wierze, a jestem przekonany, ze Ziemia nie jest jedynym miejscem we wszechświecie z jakąśtam formą życia.
W UFO jako takie nie wierze - w sensie w to, ze jakiś zielony ludzik w swoim rondelku lata sobie wokół nas i eksploruje szto my. No way Jose.
Ale uważam, że przy założeniu, że wszechświat jest nieskończony a) jest statystycznie prawdopodobne, ze gdzieś jakaś forma życia jest, b) jest mocno naiwne, a właściwie zakrawa na ignorancję, ze my, o tutaj, jesteśmy tacy wyjątkowi, ze nigdzie nic innego nie ma. Mimo, ze patrząc nawet pod czysto chemicznym względem tak daleko, jak znamy wszechświat nie ma w nas pierwiastka wyjątkowości (dosłownie).

Now, to, co my rozumiemy przez życie może wyglądać zupełnie inaczej lata świetlne od nas. To, co my uważamy za istoty rozumne tez może wyglądać zupełnie inaczej gdzie indziej.
Może są miejsca, które maja totalnie inna od nas tablice Mendelejewa i cała mechanika „życia” wyglada zupełnie inaczej.

Tak jak w żadne bóstwa, niepokalane poczęcia i nadprzyrodzone siły nigdy nie wierzyłem, tak uważam, ze jest statystycznie prawdopodobne, ze gdzieś coś jest. Tylko, że to może być tak daleko, że ani my, ani oni, ani miliardy innych skupisk „zycia” mozemy się o swoim istnieniu nigdy nie dowiedzieć.

A co do samego wideo, to to może być wszystko, od jakiegoś dziwnego kłębka gazu, przez testy jakiejś broni po jakaś sprytnie zorganizowana ściemę. To, w co nie wierze to to, ze wysiądzie kiedyś z tego zielony kurdupelek i zastrzeli laserowym pistoletem nasze Chihuahy.

11 polubień

Bardzo lubię ten cycat, że

“Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.”

W ogóle nie chcę robić tutaj forum z teoriami spiskowymi i tak dalej o ufo, ale jak zobaczyłem ten temat to bardzo się ucieszyłem :smiley:

8 polubień

Oj to jest temat, który lubię.
Ja sam jestem w wypadkach zauważenia UFO wielkim ‘wyznawca’ brzytwy Ockhama.
Pomyślmy co jest bardziej prawdopodobne, obca cywilizacja latająca pozornie bez celu w okolicach baz wojskowych, czy inne kraje/ tajne projekty własnego kraju. To tyle.

Co do samego istnienia UFO, no cóż. Po prostu zgadzam się z Piotrkiem. Tu nie ma nic do dodania. Nie wiem jak można uważać, że przy wielkości wszechświata, potencjalnych innych wymiarach można zakładać że jesteśmy sami.

W ogóle kocham tematykę UFO, teorii spiskowych, potworów na żyjących na ziemi. To właśnie to za co tak bardzo kochałem last podcast on the left.
Ja nie mam nic przeciwko całemu działowi o teoriach spiskowych :wink:

3 polubienia

Ja uwielbiam teorie spiskowe tak długo, jak są mi serwowane jako rozrywka, a nie „ukrywana przez deep state prawda” i lepiej, żeby nie dotyczyły polityki, bo po co się denerwować.

6 polubień

Masoni. Żydzi. Cykliści.

3 polubienia

Zastanówmy się, kto skorzystał na tym, że ten temat powstał… No właśnie!

1 polubienie
1 polubienie

I kosmici są zawsze humanoidalni. Zawsze.

1 polubienie

Zapomniałeś o jeszcze bardzo wpływowej grupie Reptylian.

3 polubienia

patrząc na to jak długo istnieje świat, jak malutkim fragmentem było w tym czasie życie dinozaurów, a jak jeszcze mniejszym jest istnienie ludzi, a zupełnie mikroskopijnym czas życia ludzi którzy w ogóle rozumieją co to UFO, prawdopodobieństwo spotkania kosmity jest praktycznie równe zero. Jeśli dodamy do tego fizyczne ograniczenie prędkości światła, to o spotkaniu kosmitów możemy zapomnieć. Moim zdaniem dużo bardziej prawdopodobne jest uderzenie komety, które doprowadzi do zagłady, czy wojna nuklearna, która doprowadzi do tego samego.

2 polubienia