Udana Forza na Horyzoncie oraz szczerze o remasterze GTA - Nagrany #36

No zapachniało nową generacją. Forza Horizon 5 uderzyła z przytupem i podoba się całej redakcji, mimo sceptycznego podejścia do wyścigu. Dlaczego twórcom Forzy udało się przekonać nieprzekonanych i sprawić, że chce się wracać do otwartego świata w Meksyku? A w drugiej części podcastu weźmiemy na warsztat głośną i superkontrowersyjną premierę remastera trylogii GTA. Andrzej na przykładzie kilkudziesięciu godzin w oświeżonym San Andreas zestawi wrażenia z gry z memami z Internetu.

Wejdź na https://www.patreon.com/nagrany i wspieraj Nagranego. Już od 3$ miesięcznie możesz zostać Mecenasem tego podcastu i otrzymać dostęp do bonusowych treści dla Patronów.

Jeśli podoba Ci się ten podcast, zasubskrybuj go w swojej aplikacji i oceń na 5* w Apple Podcast tutaj: ‎Nagrany Podcast on Apple Podcasts. To naprawdę pomaga.

Zapraszamy do dyskusji o odcinkach na forum. To miejsce w Internecie, gdzie jest jeszcze przestrzeń na ludzką debatę: Nagrany Podcast - YesWas | Forum

Możesz zobaczyć nasze reakcje na żywo. Podcast jest dostępny w formie wideo na YouTube o tutaj: Nagrany Podcast - YouTube (daj suba!).

2 polubienia

Jeszcze nie przesłuchałem podcastu ale powiem co o tym myślę. Słyszałem już kilku podcastów gdzie przerabiany jestem temat milionów grających w Forzę 5.
Odpowiedź: Game Pass Ultimate na 4 miesiące za 8zł. Sam się wkręciłem w tą grę korzystając z promocji na Game Passa. W innym przypadku bym jej nie dotknął. Tak samo jak miliony innych użytkowników.

1 polubienie

Ja tam Forze Horizon 4 kupiłem w promkach wersję Ultimate i ograłem wzdłuż i wszerz, więc na FH5 już niecierpliwie czekałem i ze względu na tę premierę kupiłem za wczasu rok Gamepassa z góry, przy okazji dla Hadesa i GTA SA, które wpadły przed FH5

FH5 bierze wszystko to co było dobre w 4 i robi to jeszcze odrobinę lepiej…

PS. też jestem #TeamEterna jak @AndrzejKotarski

PS2. jestem też #TeamWojtek, bo muzyki w menu nie przesłuchałem dotąd - tę z FH4 znałem bardzo dobrze, bo czas ładowania na starej generacji na to pozwolił :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Same. To akurat moc GP.

Pełna zgoda. Nie ma nic rewolucyjnego. Ale Meksyk >>>>>>>>> Wielka Brytania jak na razie.

T.Hanks

1 polubienie

Misja z pociągiem nie jest wcale taka trudna. Klocuh bardzo ładnie to pokazuje u siebie na filmiku

2 polubienia

Jak w Forzę 5 gra się na kierownicy podobnie jak w poprzednie odsłony (nie ważne czy Horizon czy Motorsport), to nie macie co żałować używania pada, bo nawet najwięksi fani kierownic uważają, że Forza na nich jest niegrywalna i przesiadają się na pada. Może jak w symulatory się wcześniej nie grało, to będzie to używalne, ale na pewno będzie to tylko marna namiastka tego jak się steruje kierownicą w innych grach.

Ja na kierownicy gram dopiero od kilku miesięcy i Forza niestety dla mnie jest przez to skreślona, bo nie chcę wracać do pada. Poza tym na kierownicy można grać w symulatory, które na padzie są sadomasochizmem, więc wybór tytułów jest dużo większy.

@6ghost9 żadne Hori, w tej cenie tylko Thrustmaster t300GT. Bardzo żałuję, że u mnie wszystkie się wyprzedały.

1 polubienie

Nie nastawiał bym się na Disco na switcha po polsku 9 grudnia…

1 polubienie

Ugh :frowning: szkoda…

@AndrzejKotarski

A na PC nie nie? No co za bezsens totalny…

EDIT: No dobra… już wiem, że na PC też będzie… UFFFFFF.
Chętnie skończę jeszcze raz.

Absolutna i definitywna zgoda. FH to gra zrobiona pod pada i padem gra się najlepiej. Chociaż słyszałem, ze 5 lepiej współgra z kierownicą. W czwórce przyjemność z jazdy na kierownicy praktycznie żadna, za to na padzie fun 100%

A co do samej gry, jak zwykle rewelacja ale nie ma co ukrywać, że któryś raz to samo :), FH2 tylko liznąłem, FH3 uwielbiałem, FH4 szybko mnie znudziła, a Meksyk po 40 godzinach jazdy nadal bawi. Jedyne radio jakiego jestem w stanie słuchać to XS (krótko), natomiast muzyka z menu faktycznie klimatyczna.

4 polubienia

No bo ruch aut jest po poprawnej stronie drogi

4 polubienia